Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Açık

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir

04.12.2022
48
A+
A-
81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir

81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir konusu, neredeyse iş kurmak isteyen herkesinin dikkatini çekmektedir. Bayilik veren firmalar, belirli şartlar karşılığında anlaşma yaparak, işletmenin hayata geçmesini sağlar. Özellikle bayilik ile iş kurmak isteyenler; ücretsiz şekilde bayilik veren firmaları araştırmaktadır. Yazımızda bu firmalara değinerek; ayrıntılarını inceleyeceğiz.

Bayilik mantığı; bir firmaya bağlı olarak ve onun sağladığı şartlardan faydalanarak kendi işini kurmak esasına dayanır. Hem bireysel olarak ticaret alanında var olmak isteyen hem de belli bir yerle bağlantı halinde olarak masraf kalemleri konusunda destek almak isteyen pek çok girişimci bu yolu seçmektedir. Peki girişimcilerin birlikte çalışabileceği ve bayilik alabileceği firmalar hangileridir ve nasıl başvuru yapılabilir? 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir ilanları hangi firmalar için geçerli?

Bayilik Veren Firmalar

Anahtar teslim bayilik veren firmalar başta olmak üzere çok sayıda firma türü bayilik imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte bazı şartlar değişiklik gösterebilir. Girişimcilerin ortalama 30 bin TL’den 100 bin liraya varan bayilik şansı vardır. Özellikle belli bir sermayesi olmadan kendi işini kurmak için yola çıkan girişimciler ise ücretsiz bayilik veren firmalara yönelmektedir.

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir
81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir

Belli bir birikimi olmayan ancak bayilik almak isteyen kişiler için sermayesiz ve teminatsız şekilde bölge bayiliği sunan gıda ve giyim başta olmak üzere çok sayıda firma çeşidi bulunmaktadır. Özellikle iş hayatına ya da girişimcilik alanına yeni atılacak kişiler için adı bilinen ve belli bir müşteri potansiyeline sahip firmaların ismini almak önemlidir. Böylelikle belli bir kitleye doğrudan hitap etme olanağı oluşur.

Öncelikle girişimcilerin bu noktada karar vermesi gereken durum kendilerine en uygun sektörde bayilik seçmek olmalıdır. Örnek olarak belli bir uzmanlık alanı olan kişiler bu alan üzerine bayilik tercih edebilir. Bunun dışında en karlı görülen bayilik içeriklerine başvurmak gerekmektedir.

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir Bayilik Çeşitleri

81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir başlığı altında sayılabilecek ve farklı hizmetleri muaf tutarak yeni bayilikler elde etmek isteyen firmalar şu şekildedir:

 • Lezizhan Çiğköfte: Firma İhtiyaç duyulmakta olan bütün malzemeleri karşılamakta ve açılış hediyesi kapsamında 300 kilo çiğ köfteyi hediye etmektedir.
 • Köftey’s Köfte: Ücretsiz şekilde bayilik hizmeti veren firmalardan bir diğeridir.
 • Elektroterm kombi: Gerek isim hakkı ücreti gerekse bayilik talebine karşılık herhangi bir ücret almamaktadır.
 •  Sena Stone: Başlangıç için isim hakkı talep etmeyen firmalardan birisidir.
 •  Arsemia Çiğköfte: İsim hakkı kapsamında ek herhangi bir ücret talebi olmayan firmalardan birisidir.
 •  Flames Pizza: Özellikle kısa bir süre için ve girişimci desteği bakımından isim hakkı ve bayilik ücreti talep etmemektedir.
 • Marmara Mantar: Firma 3 ay içinde kar elde etme koşuluyla ücretsiz şekilde bayilik sunmaktadır.
 • Tepeçay: Bayilik ücreti talep etmeyen firmalardan bir diğeridir.
 •  Çay Taze Çay: Ücretsiz şekilde bayilik hizmeti sunmaktadır.
 •  %100 Gübre: Talep ettikleri ücret durumu firmanın oluşturmayacağı bölgeye göre değişiklik gösterdiği için doğrudan firma ile iletişime geçerek bilgi alınabilir.

Kira desteği veren bayilikler gibi ayrıntılı şekilde araştırmalar yapılarak da istenilen tarzda hizmet veren firmalar değerlendirilebilir. Bu alanda özellikle kendini ve marka ismini ülke çapında tanıtmak isteyen pek çok firma ücretsiz bayilik içeriklerine başvurmaktadır. Bu sayede hem girişimci insanları firma ile birlikte çalışmaya yönlendirmekte hem de ileriye dönük yatırım oluşturmaktadır.

81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir Ücretli şekilde bayilik işlemi sunan firmalar da bulunmakla birlikte; fiyatları farklılık göstermektedir. Merak edenler için internet üzerinden kısa bir araştırma ile bu ücret politikaları öğrenilebilir. Ancak herhangi bir temel sermayesi bulunmadan iş kurmak isteyenler için ücretsiz şekilde verilen bayilik hizmeti idealdir.

Bayilik Veren Bazı Giyim Firmaları

Bayilik veren giyim firmaları konu dahilinde araştırılan firma türlerinden birisi olmaktadır. Günümüzde giyim sektörü neredeyse tamamıyla seri üretim mantığına geçiş yapmış durumdadır ve yoğun talep görmektedir. Buna bağlı olarak bilindik markalar ile çalışmak isteyen ve bayilik elde etmek isteyen girişimciler hangi firmalarla anlaşma yapabileceklerine dair çeşitli araştırmalar da bulunmaktadır.

Aşağıda verilen firmaların bazıları ücretsiz şekilde bayilik sunarken yani sermaye gerekmeksizin anlaşabilme ihtimali bulunurken; ikimizi de düşük bir sermaye ve az miktarda bayilik maliyeti ile hizmet vermektedir:

81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir

 • Koton
 • Boyner
 • Bücürük
 • Mavi
 • DeFacto
 • Zara
 • Polo
 • LC Waikiki
 •  Altınyıldız

Yukarıdaki giyim sektöründe hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek az miktarda bayilik ücreti ile ya da sermaye gerekmeksizin başvuru yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra bayilik alma konusunda girişimcilerin dikkat etmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Yazımızın devamında bu unsurlara değiniyor olacağız.

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir
81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir

Bölge Bayiliği Veren Firmalar

Bölge bayiliği veren firmalar konusu başta olmak üzere girişimcilerin her türlü bayilikte özen göstermesi gereken bazı noktalar şu şekildedir:

 • Satılacak olan ürüne yönelik bölgesel etmenler dikkat edilmesi gereken içeriklerden birisidir. Yani hammaddenin pazara yakınlık olarak da ifade edilebilir.
 • Bayilik alınmak istenen sektöre ait özellikle bölge kapsamındaki genel durum ve ürünlere yönelik ihtiyaç ve talep oranları; bir girişimcinin bayilik almadan evlat göz önünde bulundurması gereken içeriklerden dir.
 •  Marka tarafından sunulacak çeşitli olumlu ve olumsuz taraflar değerlendirilmelidir
 • Firmanın girişimciye sağladığı imkanlar, pazar payı piyasadaki yeri ve net şekilde elde ettiği kar oranı gibi içerikler girişimci tarafından bilinmelidir.

Bayilik işi; mevcut hedef kitlenin varlığı ve maddi destek sunması nedeniyle girişimciler tarafından tercih edilmektedir. Kişiye hem kendi işini kurma imkanı sağlamakta hem de adı bilindik bir marka ile işe başlayarak başarılı olma ihtimali yüksek tutmaktadır.

Bununla birlikte her alanda olduğu gibi bu alanda da çeşitli unsurlar önemli olmaktadır. Yukarıdaki içeriklere dikkat edildiği takdirde ve girişimcinin yapmak istediği işe en uygun firma ile iletişim kurulması halinde başarılı bir iş tanımı sağlanacaktır.

Bunun yanı sıra girişimcinin sektördeki rakiplerini iyi tanıması ve piyasayı doğru analiz etmesi önemlidir. Sermayesiz ve ücretsiz biçimde bayilik vermekte olan firmalarla anlaşarak bayilik alınması durumunda; girişimcinin pazarı doğru hesaplaması ve müşteri potansiyelini anlaması gerekir.

En Karlı Bayilik Çeşitleri

En karlı bayilikler 2023 yılında en çok araştırılan içeriklerin başında gelmektedir. Gıda başta olmak üzere giyim ve diğer e-ticaret alanlarında da; girişimcinin ve bölgenin uygunluk düzeyine bağlı olarak karlı işler yürütüldüğü söylenebilir. Bu anlamda insanların temel ihtiyaçları her zaman öncelik konumundadır.  81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir…

Aynı zamanda neredeyse tüm sektörlerde de kendine yer eden e-ticaret satışı da bu anlamda oldukça geniş bir yer tutmaktadır. Buna bağlı olarak girişimcilerin işlem yapmak istediği ve yatırım sağlayacağı bayiliğin türü ne olursa olsun içerikleri dikkatle oluşturulmaktadır.

 Kira desteği veren bayilikler başta olmak üzere girişimciler tarafından farklı şartlar göz önünde bulundurularak hizmet içerikleri araştırılabilir. Yani bir girişimci herhangi bir birikim olmadan işlem yapmak istiyorsa mutlaka bayilik ücreti almayan firmalara yönelmelidir. Bunun yanı sıra kira bedenine dair destek alarak da bu alanda ekonomik olarak rahatlık sağlanabilir.

Ancak dikkat edilmesi gereken noktaların başında yalnızca firmanın ücretsiz bayilik sunması nedeniyle değil; aynı zamanda piyasaya ve girişimcinin istediği iş tanımına uygun içerik üretilmesi gelir. Yani yeni bir iş kurulmak istendiğinde yalnızca ücretsiz bayilik hizmeti üzerinden değil tüm alanlar değerlendirilerek bayilik açmaya karar verilmelidir.

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık