Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Açık

Postegro Liliapp Benzeri Uygulamalar

09.11.2022
34
A+
A-
Postegro Liliapp Benzeri Uygulamalar

Liliapp benzeri uygulamalar ve Postegro benzeri uygulamalar, ücretsiz özellikleri sayesinde güvenli bir şekilde stalk yapmanızı sağlamaktadır. Günümüzde birçok sosyal medya hesabı kullanıcısı hesabını kimlerin takip etmediğini, kimlerin kendisini stalkladığını ve daha birçok şeyi merak eder. Postegro benzeri uygulamalar 2023 gibi uygulamalar bu noktada kişilere yardım eder.

Lili benzeri uygulamalar 2021
Lili benzeri uygulamalar 2023

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Yerine Gelen Uygulama genel olarak Liliapp olarak bilinse de; birden fazla uygulama ve site alternatif olarak kullanılabilmektedir. Bu uygulamalara ve market adreslerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Her uygulama farklı hizmetler sunduğu için, bunlar birçok farklı konuda çözüm önerisine sahiptir. Eğer bunları kullanmak istiyorsanız, öncelikle tedbiri elden bırakmamanız gerektiği belirtilmelidir. Herhangi bir olumsuz durum yaşanırsa, kullanan kişi olarak sorumluluk da size aittir. Bunu belirtmemiz ardından kullanabileceğiniz bazı Lili benzeri uygulamalar, programlar ve siteler,

 1. Find My Stalker,
 2. Anonymous Story Viewer,
 3. StoryLab,
 4. InsLog Reports,
 5. BlindStory,
 6. Social Ghost,
 7. Analayz For Instagram,
 8. Profile+,
 9. Followers+,

Şeklindedir. Eğer bunların hepsini tek tek incelerseniz, size hangi özellikleri sunduğunu keşfedebilirsiniz. Bazıları abonelik sistemine de sahip olduğu için, böylece daha fazla seçeneği aktif hale getirir.

Liliapp Benzeri Uygulamalar: Find My Stalker

Her sosyal medya hesabında bir kullanıcı kendini kimin takip ettiğini, gizli hayranlarını merak eder. Eğer bunları keşfetmek istiyorsanız, Find My Stalker size bu imkânı sunar. Lili benzeri uygulamalar 2023 arasında olup,

 1. Profilinize bakan sosyal medya üyelerini görme,
 2. Fotoğraflarınıza bakan sosyal medya üyelerini görme,
 3. Gizli takipçileri görme,
 4. Hayalet takipçileri görme,
 5. Profil görüntülendiğinde bildirim alma,

Lili Postegro gibi bazı özellikleri vardır. Deneme sürümü mevcut olup, böylece ücretsiz biçimde kullanılabilir. Eğer daha fazla özelliğe sahip olmak isterseniz, üç farklı abonelik türünden birini tercih edebilirsiniz.

Postegro gibi site
Postegro gibi site

Liliapp Benzeri Uygulamalar: Anonymous Story Viewer

Postegro benzeri uygulamalar arasında yer alan Anonymous Story Viewer, https://play.google.com/store/apps/details?id=anonymous.stories.viewer.forinstagram&hl=en_US&gl=US linkinden ulaşılabilen bir uygulamadır. Dolayısıyla Play Store üzerinden yüklemeniz ardından kolayca kullanabilirsiniz. Sahip olduğu özellikler şöyledir;

 1. Kolay bir kullanım
 2. Instagram kullanıcılarını araştırma
 3. Instagram kullanıcılarının paylaşımlarını görme
 4. Instagram hikâyelerini kaydetme
 5. Hikâyeleri gizli bir şekilde görme
 6. Hızlı bir aplikasyon

Oldukça düşük bir boyutu olan liliapp benzeri uygulamalardan biri Anonymous Story Viewer, telefonunuzda yer sorunlarına sebep olmayacak bir uygulamadır.

Postegro Benzeri Uygulamalar: StoryLab

Eğer paylaşımlarınızdan daha fazla etkileşim almak istiyorsanız, bunun ilk koşulu daha renkli ve canlı paylaşımlar yapmaktır. StoryLab, Lili benzeri uygulamalar arasında buna imkân tanır. Android işletim sistemlerine sunulmakta olup,

 1. Fırça,
 2. Arka fon,
 3. Metinler,
 4. Çıkarmalar gibi özellikleri vardır.

Böylece hikâyelerinizi daha fazla iyileştirebilir, görüntülemelerinizin sayısını yükseltebilirsiniz. Düşük boyutu ve kolay anlaşılabilen arayüzü ile kısa sürede en iyi çözümü almanız sağlanır.

Postegro yerine gelen uygulama
Postegro yerine gelen uygulama

Postegro Benzeri Uygulamalar: InsLog Reports

Android işletim sistemlerine sunulan Lili benzeri uygulamalar arasındaki InsLog Reports, internetten APK dosyası halinde indirilerek kurulan bir programdır. İçinde çok sayıda özellik olmakla beraber Lili Postegro benzeri özelliklerinden bazıları şöyledir;

 1. En fazla ve en düşük yorum getiren paylaşımları görme
 2. En fazla ve en düşük beğeni alan paylaşımları görme
 3. Gizli hayranları bulma
 4. Takip etmenize rağmen, geri izlemeyen kullanıcıları görme
 5. Daha planlı paylaşımlar gerçekleştirme
 6. Takip etmeyi bırakan kişileri görme
 7. Hesap analizleri yapma

Bu ve diğer özellikler sayesinde liliapp benzeri uygulamalar, hesabınız üzerine merak ettiğiniz birçok konuyu keşfedebilirsiniz. Bunun için güncel sürümünü indirmeniz gerekir.

Postegro Benzeri Uygulamalar: BlindStory

Günümüzde birçok sosyal medya kullanıcısı Postegro yerine gelen uygulama hangisi gibi soruları araştırır. Bunun sebebi kişinin hesabına dair bazı verileri merak etmesidir. Bu bakımdan kullanabileceğiniz bir diğer program olan BlindStory, Google Play Store üzerinde bulunan bir aplikasyondur. Özellikleri,

 1. Kullanıcıların profil fotoğraflarını HD kalitede görme,
 2. Bir kullanıcı hikâye paylaştığında bildirim alma,
 3. Hikâye indirme,
 4. Hikâyeleri iz bırakmaksızın izleme,

Şeklindedir. Liliapp benzeri uygulamalar boyutu oldukça düşük olduğu için telefonunuza rahatlıkla yükleyerek, kullanmaya başlamanız mümkündür.

Social Ghost

Eğer IOS işletim sistemi kullanıyorsanız, Postegro benzeri uygulamalar ve liliapp benzeri uygulamalar BlindStory doğal olarak sizde çalışmayacaktır. Bunun yerine Social Ghost uygulamasını tercih ederseniz buna benzer birçok özelliğe erişmeniz mümkündür. İçerisinde,

 1. Hesabınızın gizli hayranlarını görme,
 2. Sizi takip etmeden paylaşımlarınızı beğenen sosyal medya kullanıcılarını görme,
 3. En az ve en fazla popüler paylaşımlarınızı görme,
 4. Hikâye arama,
 5. Kullanıcı profilinin ayrıntılı şekilde görülmesi,
 6. Hesap analizi gerçekleştirme,
 7. Sizi takip edenleri, takipten bırakanları görme,

Dâhil çok sayıda ayrıntı bulunur. App Store içerisinde mevcut olduğu için, buradan kolaylıkla indirmeniz de mümkündür. Arayüzü kolay anlaşılabilen yapıda olduğu için zorluk çekmeden kullanabilirsiniz.

Son olarak profesyonel versiyonun da olduğu bilinmelidir. Eğer daha fazla özellik istiyorsanız, 5,99 dolar gibi bir ücrete sahiptir. Lili benzeri uygulamalar ya da Postegro benzeri uygulamalar ücretsiz olarak deneme sürümü özelliği de taşımaktadır.

Analayz For Instagram

Her ne kadar bazı uygulamalar depolama bakımından kullanıcı dostu olsa da, yer probleminin ciddi olması bunların bile yüklenmesine izin vermeyebilir. Burada birçok kişi mevcut olan bir uygulamayı silmektense, Postegro gibi site ile benzer çözümleri almaya çalışır.

Burada tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek liliapp benzeri uygulamalar https://ingramer.com/tools/profile-analyzer/ adresidir. Bir web sitesi olması nedeniyle, gerek Android gerekse IOS işletim sistemlerine sahip cihazlar tarafından kullanılabilir yapısı vardır.

Sosyal medya kullanıcılarına sınırsız bir araştırma yapma fırsatı veren Analayz for Instagram, hesabınızı geliştirmek istiyorsanız size güzel bir seçenek sunar. Takipçi arttırmak için de kullanılabilir. Analiz esnasında,

 1. Günlük, haftalık ve aylık gönderiler,
 2. Ortalamak kullanıcı etkinliği,
 3. Yükleme numarası,
 4. En popüler gönderi zamanı,
 5. En çok kullanılan etiketler,
 6. Üst başlık kelimeleri,
 7. İzleyici ilgi alanları,
 8. En çok yorum yapılan gönderiler,
 9. En çok beğenilen gönderiler,

Lili Postegro bibi bazı metrikler vardır

Postegro yerine gelen uygulama
liliapp benzeri uygulamalar

Profile+

App Store içerisinde bulunan Profile+ Postegro yerine gelen uygulama olarak bilinen kolay anlaşılabilen ve hızlı bir arayüze sahip Lili benzeri uygulamalar arasındadır. Böylece işlemleri çabuk ve sorunsuzca yapma izni sağlar. https://apps.apple.com/tr/app/profile-unfollowers-analysis/id1447219261 adresinden indirilebilecek olup, aylık ve yıllık ödeme seçenekleri de bulunur.

 • Eğer profesyonel kullanıcı olmak isterseniz, aylık 9,99 Dolar fiyatı vardır. Yıllık ise 39,99 Dolardır. Bununla beraber ücretsiz sürümü de bulunur. Hesabınızı detaylı bir şekilde analiz etmenize izin veren aplikasyon, takipçilerinizi de takip etmenize ve analiz yapmanıza imkân tanır.
 • Sizi takip etmeyen ancak takip ettiğiniz kişileri merak ediyorsanız, Profile+ bu yönden de kullanılabilir. Bunlara ek olarak hikâye analizleri de yapar.
 • Bu geniş özelliklerine rağmen oldukça küçük bir boyuta sahip olan aplikasyon, yukarıda verdiğimiz linkten kısa süre içerisinde indirilerek kullanılabilir.

Followers+

Eğer Lili benzeri uygulamalar 2023 yılında hangileri diye araştırıyorsanız, tercih edebileceğiniz bir seçenek de Followers+ aplikasyonudur. Google Play Store üzerinde mevcut olup, talep edenler için abonelik de bulunur. Burada üç farklı tip vardır;

 1. 1 aylık,
 2. 6 aylık,
 3. 1 yıllık.

Düşük bir boyutu olan uygulama birçok özelliğe sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Sosyal medya hesabınızda analiz yapma
 2. Sosyal medya hesaplarında takipçi artış ve düşüşlerini izleme
 3. Hesabınızı takipten çıkanları görme
 4. Bağlantıları izleme
 5. Lili Postegro özellikleri
 6. Sosyal medya hesaplarınızın gizli hayranlarını görme
 7. Sosyal medya hesabınızdan takip ettiğiniz, buna rağmen sizi takip etmeyen kişileri görme
 8. Hesabınızdan planlı bir paylaşım yapma
 9. Sosyal medya hesabınızın hayranları ile etkileşim kurma
 10. Gerçekleştirdiğiniz paylaşımlarda performansı izleme

Postegro benzeri uygulamalar ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Postegro yerine gelen uygulama hangisidir?

Postegro uygulamasının yerine liliapp benzeri uygulamalar gelse de, bir süre sonra kullanıma kapatıldı. Şuan aktif olarak kullanılan uygulamalara listemizden ulaşabilir; indirerek ya da internet üzerinden giriş yaparak kullanabilirsiniz. Postegro benzeri uygulamalar ile bu eksikliği doldurabilir; stalk yapmaya devam edebilirsiniz.

Postegro yeni adı ne?

Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan Postegro uygulamasının yeni adı LiliAPP’dir. Fakat LiliAPP de Postegro gibi uygulama mağazalarından kaldırılmıştır. Takip yapmaya devam etmek için, LiliApp ya da Postegro benzeri uygulamaları kullanabilirsiniz.

Postegro uygulamasına ne oldu?

Kişisel güvenliği ihlal ettiği gerekçesiyle, uygulama mağazalarından kaldırıldı. Sonrasında ise, kullanıcıların şifreleri değiştirildi. Tüm bu hadiselerden sonra, uygulama kullanıma açılmadı. liliapp benzeri uygulamalar ile bu açığı giderebilirsiniz.

Postegro neden Iphonede yok?

iPhone uygulama mağazası App Store, güvenlik açısından oldukça gelişmiştir. Postegro uygulamasının güvenlik ihlali yarattığı gerekçesiyle de, onay verilmemiş ve mağazaya eklenmemiştir. Fakat Postegro benzeri uygulamalara bu listemizden ulaşabilir; telefon tarayıcınızdan girebilirsiniz. Postegro yerine gelen uygulama listemizden de, size uygun olan uygulamayı indirebilirsiniz.

Postegro hesap çalıyor mu?

Postegro hesap çalıyor mu? Sorusu, liliapp benzeri uygulamalar ve bu uygulamayı kullanan kişilerin şifrelerinin bir anda değişmesiyle gündeme gelmişti. Evet, uygulama son zamanlarında kayıtlı olan herkesin hesabına erişerek; başkalarını takip etmeye ve sonra şifreleri değiştirmeye başladı ve sonra yayından kaldırıldı. Fakat listemizde verdiğimiz uygulamalar, şifre değiştirmemektedir.

Web Postegro nedir?

Web Postegro, kişilerin takip etmediği kişilerin hesapları gizli dahi olsa; takipçilerine – takip ettiklerine – hikayelerine ve paylaştığı fotoğraflara bakmasını sağlayan bir uygulamadır.

Web Postegro ücretli mi?

Lili Postegro ücretsiz olarak kullanılabildiği gibi, belirli kısıtlamaları aşmak için ücret talep eden bir uygulamadır. Standart bir kullanıcı 24 saat içerisinde 3 kişiye bakabilirken, Premium bir kullanıcı sınırsız olarak bakabilmektedir. liliapp benzeri uygulamalar arasında ücretsiz olanlar bulunabilir.

Web Postegro kapatıldı mı?

Web Postegro, son zamanlarda şikayet edilmesinin ve uygulama mağazalarından kaldırılmasının ardından tamamen kullanıma kapandı. Piyasada yer alan Postegro isimli siteler ya da uygulamalar şifre çalmaya yöneliktir.

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık