Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Açık

Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin?

30.11.2022
29
A+
A-
Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin?

Seni sevmeyen bir erkeği nasıl etkilersin?  Erkekleri etkilemek aslında sanılandan çok daha kolaydır. Erkekleri etkilemek kolaydır fakat ısrarla seni sevmediğini söyleyen bir erkeği etkilemek biraz zordur. Bu durum oldukça uzun bir zaman ve sabır istemektedir. Bir erkeği etkileyebilmek istiyorsanız eğer ilk olarak o erkeği iyi tanıyın.

Karşınızdaki erkeğin karakterini, kişiliğini, huylarını doğru bir şekilde öğrenin ve buna göre hareket edin. Bu durumun aksine davranırsanız eğer karşınızdaki erkeğin sizden daha fazla uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Bu durum sizden hoşlanma ihtimali dahi varsa o ihtimali yok eder. Bu durumun yaşanmaması için karşınızdaki kişiye iyice tanıyın ve ona göre hareket edin.

Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin

Seni Sevmeyen Bir erkeği Nasıl Etkilersin? Neler Yapılmalı?

Seni sevmeyen bir erkeği nasıl etkilersin? Neredeyse hemen hemen her kadın hayatında bir kez de olsa bu soruya yanıt aramaya çalışmıştır. Hayatımızda bir kez de olsa platonik olan bir aşkımız vardır. ve sırf olmadığı içinde hırslanıp deli gibi elde etmek istediğimiz biri vardır.

Peki ya seni sevmeyen bir erkeği nasıl etkilersin? Sevmeyen bir erkeği etkilemek oldukça zaman alan ve sabır isteyen bir durumdur. Aslında doğru olan sevmediğini söylediği an hayatından sessiz sedasız çekip gitmektir. Fakat ne yazık ki bazen hırslarımıza ya da duygularımıza yenilebiliyoruz. Fakat bu durumda hırslara ya da içimizdeki sevgiye yenilmeden mantıklı düşünmek gerekir.

Evet aşkta mantık pek söz konusu değildir ama en azından olgun düşünmeliyiz. Karşınızdaki erkeği iyi tanıyın. Sevdiği, sevmediği, hoşlandığı, hoşlanmadığı tüm detayları bilin. Bildiğiniz bilgiler üzerine hareket edin. Fakat bunu uygularken kendi benliğinizden asla ödün vermeyin. Siz de kendi çizgilerinizi ona belirtin. Sizin ona göre şekil aldığınızı sanmasın. Bu durum ilerleyen zamanlarda sizin için sorun olabilir.

Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin

Ona, onu ne kadar sevdiğinizi gösterin ve hissettirin ama bunu onu sıkarak yapmayın. Unutmayın ki sizi sevmiyor. Ona sıradan bir insan gibi davranın. Eğer bir kere onun için her şeyi yapabileceğinizi hissettirirseniz emin olun o erkek bununla gurur duymak yerine sizin ona olan zaafınızı kullanır. Hata yapar ama sizin onu affedeceğinizi bildiği için utanmadan gelip bunu söyler. Sonrada ben sana gelip söyledim diye bir şekilde üste çıkar. Bu nedenle ona bu güveni vermeyin. Sonradan pişman olabilirsiniz.

Seni Sevmeyen Bir Erkeğin Seni Sevmediğini Nasıl Anlarsın?

Seni sevmeyen bir erkeğin seni sevmediğini nasıl anlarsın? Sorusunun cevabı aslında oldukça basittir. Seni sevmeyen bir erkek davranışları ile bile seni sana sevmediğini belli edebilir. Bunu anlamak zor değil. İnsan bunu duymasa dahi davranışlarından anlıyor. Her şeyden önce bir kadın bu durumu hissediyor.

Kadınlar hisleri konusunda kolay kolay yanılmayan canlılardır. Belki kendi tercihlerinde dahi yanılabilir ama bir erkeğin ona karşı olan hislerinde asla yanılmazlar. Evet elle tutulur gözle görülür bir kanıt olmaz belki ama kadın onu yüreği ile hisseder, mantığı ile hisseder ama kadın bir şekilde hisseder. Bu nedenle erkekler en ufak hatalarında yakalanırlar fakat kadınlar kanıt gösteremediği için yine erkekler haklı çıkmayı başarır.

Erkekler davranışları ile sevip sevmediğini belli eder. Bir erkek seviyor ise korur, sahiplenir, kıskanır, merak eder ve en önemlisi korkar size bir şey olmasından korkar. Belki gözünüzden akan ya da akacak olan tek damla yaşın derdine düşer. Ama bir şekilde belli eder. Bir erkek sizi seviyorsa eğer yanında ayırmak istemez. Arkadaşı da eşi de ailesi de siz olun ister.

Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin

Bu nedenle bir erkeğin sizi sevip sevmediğini kurduğu cümleden dahi anlayabilirsiniz. İnsan sevdiğini sözlü kırmaktan bile korkar. İnsan sevdiğinin ağlamasına üzülmesine kıyamaz. Eğer bir erkek sizi ağlatıyor ve bu durumu düzeltmeye onarmaya çalışmıyor ise bu erkekten uzaklaşın. Bu erkekten size zarar gelir. Üzülürsünüz en önemlisi kırılırsınız. Hatta öyle bir erkeğe denk gelirsiniz ki aşka olan inancınızı kaybedersiniz. Bu yüzden karşınızdaki insanın size verdiği değere dikkat edin. Sizinle olan konuşma tarzına dahi dikkat edin. Herhangi bir olayı kırgınlığa ya da öfkeye bağlamayın. Sonrasında çok üzülürsünüz.

Sevmeyen Erkek Davranışları

  • Size karşı hep sinirlidir.
  • En ufak olayda sinirlenir.
  • Her durumda sizi suçlar.
  • Diğer insanlara gösterdiği saygıyı size göstermez.
  • Gün içinde sizi merak etmez.
  • Siz anlatmadığınız sürece herhangi bir şeyi anlamaz.
  • İyi olup olmadığınız dahi umurunda değildir.
  • Sizinle ilgili her olaya mantık yönünden bakar.
  • Sizi aşağılar.

MEGOLAMAN
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık