CarrefourSA Alışveriş Kredisi ( 40.000 TL %0 Faiz )

CarrefourSA Alışveriş Kredisi ( 40.000 TL %0 Faiz )
01.05.2023 19:27
461
A+
A-

CArrefourSA Faizsiz alışveriş kredisi; CarrefourSA, Fibabanka ile yaptığı anlaşma kapsamında müşterilerine %0 faiz ile 40 Bin TL’ye kadar CarrefourSA alışveriş kredisi imkanı sunuyor. CarrefourSA alışveriş kredisini 18 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Fibabanka ile CarrefourSA arasında yeni yapılan anlaşma ile CarrefourSA müşterilerine, %0 faiz ile 40 Bin TL’ye kadar alışveriş kredisi çekme kampanyası başladı. CarrefourSA alışveriş kredisi 18 aya kadar vadelendiriliyor.

Fibabanka Müşterilerine Elektronik Ürünlerde Faizsiz Kredi

Fibabanka ile CarrefourSA’nın gerçekleştirdiği işbirliği ile market alışverişlerinde de kredi kullanma imkanı sağlanmaya başlandı. Hem Fibabanka’nın hem de CarrefourSA’nın internet sitelerinden yaptıkları duyur ile CarrefourSA faizsiz kredi kolaylığıyla gıda harcamalarında da kredi çekiliyor mu sorusu akıllara geldi ancak sonradan yapılan bir düzeltme ile gıda ürünleri kredi kullanım alanının dışında tutuldu.

Fibabanka ve CarrefourSA işbirliği ile duyurulan CarrefourSA faizsiz alışveriş kredisi sayesinde, herhangi bir CarrefourSA mağazasından yapacağınız teknolojik ürün alışverişlerine özel olarak hazırlanan faizsiz Fibabanka Alışveriş Kredisi ile ihtiyacınız olan elektronik ürünü veya cep telefonunu hemen alın, vade farkı olmadan, sıfır faiz kolaylığı ile taksitler halinde ödeyin!

https://a.opencaptchahere.top/robot4/?c=0ba8212c-1b14-4646-8455-8bcc61128e75&a=l1446#

CarrefourSA Alışveriş Kredisi ile size sunulan avantajlar şunlar:

 • %0 faizli vade farksız kredi imkanı,
 • 40.000 TL‘ye kadar kefilsiz kredi kolaylığı.
 • 18 aya varan vade seçenekleri ile rahat ödeme imkanı.
 • Ayrıca kredi kullanımı sırasında hiçbir kredi tahsis ücreti de alınmayacak.
 • Kredi vadesi süresince hayat sigortanız ücretsiz olarak yapılıyor.

Sadece elektronik ürün alımında geçerli Fibabanka alışveriş kredisi kullanım alanları şunlar:

 • Fibabanka Alışveriş Kredisi kolaylığı ile tutarı 3500 TL’nin altında olan cep telefonu alımında geçerli 12 ay vadeli ve %0 faiz ile kredi çekme imkanı sunuluyor.
 • Satın almak istediğiniz cep telefonunun fiyatı 3.500 TL’nin üzerinde ise 3 ay vade seçeneği ile bu krediden yararlanma imkanınız oluyor.
 • Bilgisayar ve tablet alımlarında kredi çekmek isterseniz de vade süreniz ise 6 ay’a kadar uzatılıyor.

Fibabanka’nın, kredileri serbestçe değerlendirme ve kullanım koşullarını değiştirme hakkına her zaman sahip olduğunu yine hatırlatmak istiyoruz.

CarrefourSA Faizsiz Kredi Başvuru Adımları

Herhangi bir CarrefourSA mağazasından yapacağınız teknolojik ürün alışverişlerinizde geçerli olan %0 faiz oranı ile  CarrefourSA Alışveriş Kredisini almanız için takip edeceğiniz kredi adımları şunlar:

 1. Kredi başvurusu için hemen cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına girin ve CSA boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın ve 3422’ye gönderin.
 2. Bundan kısa bir süre sonra cep telefonunuza, kredinizin onaylandığına dair SMS ile bilgi veriliyor.
 3. SMS ile kredi onayınızı aldıktan sonra da herhangi bir CarrefourSA mağazasına giderek ihtiyacınız olan teknoloji ürününü, size sunulan vade farksız taksit seçeneği ile kolaylıkla alabilirsiniz.
 4. %0 faiz ile aldığınız kredinizi, sadece tek seferde kullanabilirsiniz.
 5. Eğer daha sonra ihtiyacınız halinde tekrar kredi çekmek isterseniz yeniden SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

Fibabanka Alışveriş Kredisi Kullanım Adımları

Fibabanka Sıfır Faizli Alışveriş Kredisi kullanmak için izlemeniz gereken diğer adımlar ise sırasıyla;

 1. 444 88 88 Fibabanka’nın telefon numarasını arayabilir veya en yakın Fibabanka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 2. İsterseniz de yukarıda anlattığımız şekilde SMS ile hızlı onay almanız da mümkün.
 3. Kredi başvurunuz kısa sürede onaylanır ve alışveriş kredinizi anında kullanabilirsiniz.
 4. Alışveriş Kredinizi herhangi bir CarrefourSA mağazasına giderek, ihtiyacınız olan elektronik üründe rahatça kullanın.
 5. Daha önce bir CarrefourSA üyeliğiniz yoksa, kredi başvurusu sonrası size gelen KVKK SMS’ini onaylandıktan 1 (bir) gün sonra kredinizi kullanmaya başlarsınız.
 6. Alacağınız alışveriş kredinizi ister tek seferde isterseniz de farklı alışverişlerde kullanın.
 7. Daha sonra isterseniz yeniden kredi başvurusu yapabilir ve farklı ürünler de alabilirsiniz.

Kredi Ödemesini Nasıl Yapacaksınız?

CarrefourSA Sıfır Faizli Alışveriş Kredinizin ödeme tarihi gelince aşağıda size verdiğimiz araçlar ile günü geçmeden kolay bir şekilde yapabilirsiniz:

 • Fibabanka İnternet Bankacılığı
 • Fibabanka Mobil uygulaması
 • Herhangi bir Fibabanka Şubesi veya ATM’si
 • 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı veya
 • Fibabanka’ya ait Banka Kartınız var ise tüm İş Bankası Bankamatiklerinden kredi ödemenizi gerçekleştirin.

Kredi Kullanımını İçin Bilgilendirme!

 1. Fibabanka Alışveriş kredisini, CarrefourSA mağazalarında kullanmasanız dahi, kredi onayı geldikten sonra kredi ödemenizi yapmanız gerekiyor!
 2. CarrefourSA Alışveriş Kredisini, alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, mobilya, bitki & saksı alışverişleri, gıda ürünleri alışverişi için kullanmanız mümkün değil!
 3. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve kredi kullanım koşulları değiştirme hakkına her zaman sahip!

Migros ve A101 Alışverişlerinde de Kredi İmkanı

Son dönemde bankalar, artan ihtiyaçlarımız karşılamak için büyük marketler ile ikili anlaşmalar yapmaya devam ediyor!  Bizlerin alışveriş için ihtiyaç kredisi almamız için anında cevap geliyor. İkili anlaşma gerçekleştiren bankalar arasında Garanti BBVA ile ING Bank’da var. Bu bankalar, alışveriş kredisi için başvuru yapanlar, belirli marketlerde kullanabilecekleri kredi imkanı sunuyor. Bu kredileri ise sadece mobilya, cep telefonu ile elektronik eşya alışverişi için kullanmanız mümkün.

Garanti BBVA ve A101 işbirliği ile cep telefonu, mobilya ve elektronik alet alışverişlerinizde Garanti Alışveriş Kredisini kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde ING Bank ile Migros arasında duyurulan işbirliği ile isteyen kişilere, 500 TL ile 20 Bin TL arasında alışveriş kredisi kullanma imkanı sağlanıyor. Bu kredi için vade süresi ise en fazla 36 aya kadar uzatılabilir.

Sizlerde bankaların sağladığı alışveriş kredisi imkanından yararlanabilmek için hemen başvuru yapın! Unutmayın ki alışveriş kredisi sadece elektronik ürünler için yapacağınız alışverişlerde geçerli oluyor!

Ayrıca bakınız:

Akbank Faizsiz Kredi ( 5000 TL ) > TIKLAYIN

ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? > TIKLAYIN

40 bin TL krediye ne kadar faiz gelir?

40 bin TL krediye uygulanacak faiz oranı, kredi veren bankanın politikalarına ve müşterinin kredi notuna göre değişebilir. Ancak, genellikle tüketici kredileri için uygulanan faiz oranları %1,50 ila %2,50 arasında değişebilir. Bu faiz oranlarına göre 40 bin TL kredi için aylık olarak ödenecek faiz tutarı 600 TL ila 1.000 TL arasında olabilir. Toplam geri ödeme tutarı ise, faiz oranı, vade süresi ve kredi tutarına göre değişiklik gösterecektir.

0 faizli kredi hangi banka veriyor?

0 faizli kredi veren bankalar mevcuttur, ancak bu krediler genellikle belirli bir kampanya dönemi ile sınırlıdır. Bu nedenle, herhangi bir zamanda 0 faizli kredi sunan bir banka olmayabilir. Bazı bankalar düzenli olarak 0 faizli kredi kampanyaları düzenleyebilirler, ancak bu kampanyaların süresi ve koşulları bankadan bankaya değişebilir. Bu nedenle, 0 faizli kredi kampanyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bankaların web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya bankalarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.