Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Parçalı Bulutlu

Erkek Bebek İçin Adetten Kaç Gün Sonra İlişkiye Girilmeli?

15.07.2022
34
A+
A-
Erkek Bebek İçin Adetten Kaç Gün Sonra İlişkiye Girilmeli?

Erkek bebek için adetten kaç gün sonra ilişkiye girilmeli konusunda farklı görüşler bulunuyor. Bunun için devreye ovulasyon hesaplama giriyor. Ancak bu konu hakkında bir genelleme yapmak da mümkün. Eğer çiftler bir erkek bebeklerinin olmasını istiyorlar ise genel olarak yumurtlamaya en yakın dönemde olan cinsel ilişkiye girmeleri gerekiyor. Elbette bu durumun herhangi bir bilimsel açıklaması bulunmuyor. Ancak insanlar bu gibi yöntemler ile birlikte bebeklerinin cinsiyetlerini belirleyebileceklerini düşünüyorlar.

İnsanlar erkek bebek için yumurtlama günü hesaplama gibi yöntemler ile birlikte bebeklerinin hangi cinsiyette doğacağını hesaplamak istiyorlar. Bu noktada ne yazık ki herhangi bir bilimsel açıklama yer almıyor. Hangi dönem içerisinde ilişkiye girilirse girilsin bebeklerin hangi cinsiyette olacakları %50 ihtimal ile belirli oluyor. Öte yandan insanlar gün olarak bu hesaplamaları da yapamıyor. Zaten hamileliğin meydana gelebilmesi adına adet döngüsü içerisinde kısıtlı bir zaman dilimi bulunuyor. Hamile kalma ihtimalinin en yüksek olduğu bu dönem içerisinde hem erkek hem de kız bebek için hamile kalınması mümkün olması ile biliniyor.

 

 

Erkek Bebeğe Hamile Kalmak İçin Ne Yapılmalı?

 

Erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapılmalı konusunda da insanlar araştırmalarını yapmaya devam ediyorlar. Bunun için insanların büyük bir kısmı döngü içerisinde yer alan hesaplamaları yapmayı tercih ediyorlar. Bu tarihlere göre ilişkiye girmeleri ile birlikte hangi zaman dilimleri içerisinde hangi cinsiyetlerin olmasının daha yüksek ihtimalde olduğu hesaplanıyor.

Yumurtlamanın meydana gelmesinden yaklaşık olarak 12 saat öncesinde ilişkiye girilmesi ile birlikte erkek çocuk olma ihtimalinin daha güçlü olduğu söyleniyor. Öte yandan kız çocuk için ise yumurtlama döneminden birkaç gün önce ilişki yaşanmasının daha güçlü olduğu belirtilen bilgiler arasında yer alıyor. Eğer insanlar erkek bebeklerinin dünyaya gelmesini istiyorlar ise genel anlamda yumurtlamanın meydana gelmesinden hemen 12 saat önce ilişkiye girmeyi tercih ediyorlar.

Erkek Bebek Icin Adetten Kac Gun Sonra Iliskiye Girilmeli

Erkek Bebek İçin Adetten Kaç Gün Sonra İlişkiye Girilmeli?

Adet Bitiminden Kaç Gün Sonra Hamile Kalınırsa Cinsiyeti Ne Olur?

Bebek cinsiyeti nasıl belli olur konusunda da pek çok farklı görüş bulunuyor. Bu noktada insanlar özellikle de adet döneminin bitmesinin ardından kaç gün sonra hamile kaldıklarında cinsiyetler üzerinde bu durumun bir etkisinin olup olmadığını merak ediyorlar. Cinsiyet konusunda sorulan her soruda olduğu gibi bu konuda da herhangi bir bilimsel açıklama bulunmuyor.

Regl döneminin sona ermesi ardından hamilelik için en şanslı olan günler başlıyor. Bu dönem içerisinde aslında hangi zaman diliminde hamile kalınırsa kalınsın yine de kız ya da erkek bebek olur diye herhangi bir durum bulunmuyor. 2 farklı cinsiyetten her ikisi için de bu dönem içerisinde hamilelik durumu meydana geliyor.

İnsanlar bebeklerinin cinsiyetlerini önceden ayarlamak adına çeşitli yöntemlere başvurmayı tercih ediyorlar. Ancak bu yöntemlerin genel anlamda bir değerlendirme yapılacak olunur ise en ufak bir bilimsel açıklaması bile bulunmuyor. Genel olarak bu tarz düşünceler sadece inanış şekli olarak karşımıza çıkıyor. Cinsiyetin ne olacağı erkeklerin spermlerine göre belli oluyor. Bu durum karşısında da ilişkiye girme dönemi her ne olur ise olsun bu durum cinsiyet üzerinde herhangi bir etki meydana getirmiyor.

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Hangi Pozisyon Uygulanmalı?

Erkek çocuk için hangi pozisyon ile hamile kalınmalı konusu da pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Hamile kalmak adına özellikle de belirli pozisyonlara dikkat edilmesi gerekiyor. Ancak erkek çocuk için belirli pozisyonlar bunlardır şeklinde bir görüş öne atmak tamamı ile yanlış oluyor. Çünkü erkek ya da kız bebeklerin dünyaya gelmeleri için erkek spermlerinin kadın yumurtalıklarına doğru bir şekilde ulaşmaları gerekiyor. Hangi spermin yumurtaya tutunacağı konusunda ise bir belirleme bulunamıyor. Bu nedenle de ilişki esnasında girilen pozisyona göre de kız ya da erkek diye bir cinsiyet belirlemek ne yazık ki mümkün olmuyor.

İnsanların büyük bir kısmı özellikle de kız çocuklarının olması durumuna erkek bebek için pozisyon arayışına giriyorlar. Lakin insanlar hangi pozisyonda ilişkiye girerse girsinler eğer yumurtalığa ulaşan sperm hücresi X kromozomunda ise bebeğin cinsiyeti kız oluyor. Bu nedenle de ilişki esnasında girilen pozisyonlar doğrultusuna herhangi bir belirleme yapmak hiç de mümkün olmuyor. Bu durum tamamen şans eseri olarak hangi kromozoma sahip olan hücrenin yumurtalığa tutunması ile belli oluyor.

Hamile Kalmak İçin Hangi Tarafa Yatılmalı?

Hamile kalmak isteyen pek çok kadın hamile kalmak için ne tarafa yatılmalı sorusunun da yanıtını merak ediyor. Kadınların hamile kalabilmek adına ilişkinin sona ermesinin ardından bir süre daha yatmaları ve kıpırdamamaları gerekiyor. Bu durum spermlerin sorunsuz bir biçimde yumurtaya ulaşmalarına yardımcı oluyor. Böylelikle de tüm spermlerin yumurtaya gidene kadar ölmeleri de engellenmiş oluyor.

Sağ sol yumurtalık cinsiyet konusunda kesinlikle herhangi bir belirleyici unsur olmuyor. Çünkü cinsiyetlerin belirlenmesi için asıl durumu spermler belirliyor. Kadınlar hangi yumurtalığa doğru uzanırlar ise uzansınlar yine de cinsiyet üzerine herhangi bir etki meydana getiremiyorlar. Bu durumda sadece spermlerin yumurtalığa sorunsuz bir biçimde ulaşmaları için yardımcı oluyorlar.

Kadınlar hamile kalma ihtimalini artırmak istedikleri zaman özellikle de kalçalarının altına yastık gibi bir cisim koyarak bir süre boyunca o şekilde beklemeleri gerekiyor. Bu durum spermlerin yumurtalığa doğru çok daha kolay bir biçimde ulaşmalarını sağlıyor. Özellikle de kıpırdamadan bir süre boyunca beklenmesi durumunda kadınların hamile kalma ihtimallerinde artış meydana geliyor.

Erkek Bebek İçin Haç Günde Bir İlişki Olmalı?

Erkek bebek için kaç günde bir ilişki olmalı konusu da pek çok kişinin merak ettikleri konular arasında yer alıyor. İnsanlar bu noktada özellikle de yumurta çatlamasının meydana gelmesinin ardından erkek bebek için ne zaman ilişkiye girmeleri gerektiğini merak ediyorlar. Bu konu hakkında herhangi bir bilimsel açıklama bulunmasa bile insanların bu konu hakkında çeşitli görüşleri bulunuyor.

Bebeklerinin erkek olmasını isteyen kişilerin yumurtlama dönemi esnasında çok sık biçimde ilişkiye girmemeleri gerekiyor. Eğer bu dönem içerisinde sık bir biçimde ilişkiye girerler ise genellikle bebeklerin kız olduğu söyleniyor. Ancak daha seyrek biçimde ilişkiye girerler ise bebeklerinin erkek olacağı söyleniyor. Bu durumun sebebi ise spermlerin daha canlı hale geleceği olarak dikkat çekiyor. Ancak yine cinsiyet konusunda her konuda olduğu gibi bu konuda da herhangi bir bilimsel açıklama bulunmuyor.

Erkek Bebek Icin Adetten Kac Gun Sonra Iliskiye Girilmeli 2

Erkek Bebek İçin Adetten Kaç Gün Sonra İlişkiye Girilmeli?

Erkek Ne Yerse Bebek Erkek Olur?

Erkek ne yerse bebek erkek olur sorusu da pek çok kişinin merak ettikleri durumlar arasında yer alıyor. Bu durum hakkında da yine bilimsel bir açıklama bulunmuyor olsa bile yine çeşitli görüşler ve söylentiler bulunuyor. Bu yorumlara göre erkeklerin erkek bebek için yemesi gerekenler ise şu şekilde sıralanıyor;

·Muz

·Kuru fasulye

·Nohut

·Mercimek

·Kayısı

·Ananas…

Bu besinlerin erkek bebek olması için oldukça etkili oldukları söyleniyor. Herhangi bir açıklaması bulunmuyor olsa bile yine de pek çok kişi bu duruma inandığı için yiyecekleri yemeyi tercih ediyor.

MEGOLAMAN
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık