Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32 °C
Açık

Erkek Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı Whatsapp

17.07.2023
17
A+
A-
Erkek Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Erkek sevgiliye uzun iyi geceler mesajı WhatsApp için doğru yerdesiniz. İşte size birbirinden güzel 10 adet erkek sevgiliye uzun iyi geceler WhatsApp mesajı:

Erkek Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı Whatsapp

 1. “Canımın içi, günün yorgunluğunu ve stresini geride bırakıp dinlenmeye başladığın bu anlarda, kalbimdeki sevgi ve özlemle dolup taşıyorum. Gözlerin kapanıp uykuya daldığında, melekler seni güzel rüyalarla süslesin ve sana huzur dolu bir gece geçirsin. Seni ne kadar çok sevdiğimi tarif etmek imkansız, ama her gece kalbimden dökülen dualarım sana olan sonsuz sevgimi anlatmaya yetiyor. Ruhumun en güzel parçası, benim için dünyanın en özel kişisi, iyi geceler. Sabah yeniden buluşmak üzere, hep benimlesin ve her zaman kalbimde yaşayacaksın. Seni seviyorum!”
 2. “Bugün yine hayatımın en güzel anlarından birini seninle geçirdim ve şimdi uykunun kollarına teslim olma vakti. Uyumadan önce seni düşünmek ve kalbimdeki sevgiyle dolup taşmak istiyorum. Seni düşündükçe içimdeki mutluluk ve huzur katlanarak artıyor. Her gece olduğu gibi, bu gece de seninle birlikte olmanın ve seni sevmenin tadını çıkarıyorum.
  Erkek Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı Whatsapp

  Erkek Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı Whatsapp

  Gözlerin kapanıp uykuya daldığında, melekler seni güzel rüyalarla süslesin ve seni huzur içinde uyandırsın. Kalbimden yükselen dualarım seninle, geleceğimizin her anını birlikte geçireceğimiz güzel günlerle dolu olsun. Seni seviyorum ve yanında olmak için sabırsızlanıyorum.

  Gece boyunca sana olan sevgim hiç eksilmesin, aksine her an artarak sürsün. Uyandığında yeni bir güne başlarken yüzünde bir gülümseme olsun, çünkü senin gülümsemen dünyadaki en değerli hazinemdir. Gözlerini kapattığında ve uykuya daldığında unutma, kalbim seninle atıyor ve seni seviyorum.

  Ruhumun en güzel parçası, hayatımın anlamı, iyi geceler. Seni düşünerek uyumak, içimdeki sevgiyi daha da derin hissetmek benim için büyük bir mutluluk. Yarın yeniden beraber olmak üzere, tatlı rüyalar, aşkım.”

 3. “Gecenin sessizliği içinde, kalbimdeki en derin duygularla dolup taşıyorum. Bu gece de seni düşünerek uykuya dalıyorum ve içimdeki sevgi hiç eksilmiyor. Seninle geçirdiğim her an benim için özel ve anlamlı. Seninle birlikte olmak, hayatımın en güzel hediyesi.Uyurken bile seni düşünüyor ve kalbimde taşıdığım sevgimi yıldızlara, Ay’a ve tüm evrene yayıyorum. Senin için dökülen her dua, seninle birlikte daha da güçleniyor. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini bilmek, hayatımın en büyük şansı.

  Gecenin karanlığında, kalbim sadece senin için çarpıyor. Seninle birlikte olduğum her an, dünyadaki tüm zorluklar anlamsızlaşıyor. Seninle her şey daha güzel, daha renkli, daha anlamlı.

  Ruhumun derinliklerinde seni taşıyorum. Seninle geçirdiğim her an, bana sonsuz bir mutluluk veriyor. Seninle var olmak, hayatın bana sunduğu en büyük hediye.

  Gözlerini kapattığında, kalbimdeki sevgi seni saracak. Rüyalarında en güzel anılarımızı yaşayacak ve sabah uyandığında, yine seninle dolu dolu bir günün başlayacak.

  Bu gece de kalbim sadece senin için atacak. Uykunun kollarında huzur bulmanı diliyor ve yürekten iyi geceler diliyorum. Seni seviyorum, meleğim.”

 4. “Gecenin büyülü sessizliğinde, kalbim seninle çarpıyor, ruhum seninle dans ediyor. Uyumadan önce, gözlerim kapandığında aklım sadece senin güzel yüzünü düşünüyor. Seninle birlikte olmak, hayatımın en büyük şansı ve en büyük mutluluğu.Bu gece, meleklerin kanatları altında uyuyor olmanı diliyorum. Seni güzel rüyalarla süslesinler ve yüreğine huzur versinler. Gözlerini kapadığında ben de orada olacağım, sana sevgiyle sarılacağım ve seni asla yalnız bırakmayacağım.

  Seninle geçirdiğim her an, kalbimde tatlı bir melodiye dönüşüyor. Seninle birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum, çünkü seninle her an dolu dolu yaşıyorum. Seninle gülmek, seninle ağlamak, seninle hayatın tüm güzelliklerini paylaşmak istiyorum.

  Uyandığında ve yeni bir güne merhaba dediğinde, ben de senin yanında olmak istiyorum. Birlikte güne başlamak, yeni hayatlara merhaba demek, seninle her günü dolu dolu yaşamak istiyorum.

  Sen benim en değerli hazinemsin, en güzel umudumsun. İyi geceler dileklerimle, kalbimdeki sevgiyi sana gönderiyorum. Umarım bu mesaj, uykuna tatlı bir tebessümle dalmanı sağlar.

  Seni seviyorum, meleğim. Uyumadan önce bir kez daha düşün, ben buradayım ve her zaman seninleyim. İyi geceler.”

 5. “Gözlerin kapanıp uykuya daldığında, ruhum seninle birlikte huzura kavuşuyor. Her gece, seni düşünerek uykuya dalıyorum ve kalbimdeki sevgi hiç azalmıyor, aksine her geçen gün daha da derinleşiyor. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anları oluyor.Bu gece de, yıldızlara ve Ay’a senin için dökülen dualarla uyuyacağım. Uykunun en tatlı rüyaları seni bulsun, gözlerin aydınlık bir sabaha uyanana kadar melekler seni korusun.

  Kalbimdeki sevgiyi tarif etmek imkansız, çünkü sen benim için tarifsiz bir aşkınsın. Seninle birlikte olduğum her an, hayatın anlamını ve güzelliğini daha iyi anlıyorum. Seninle birlikte olmak, dünyanın en güzel hediyesi.

  Uykuya dalmadan önce sana olan sevgimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum; seninle geçirdiğim her saniye, benim için paha biçilmez bir hazinedir. Seninle gülmek, seninle ağlamak, seninle hayatın her zorluğunu aşmak istiyorum.

  İyi geceler dileklerimle, melekler seni sevgiyle sarıp sarmalasın. Kalbimdesin ve her zaman yanındayım. Uykunun kollarında huzur bulmanı ve güzel rüyalar görmeni diliyorum.

  Sabah uyandığında, yeni bir güne seninle beraber başlamak için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum, aşkım. İyi geceler.”

 6. “Gecenin büyülü sessizliğinde, yorgunluğunu ve stresini geride bırakıp dinlenmeye hazırlandığın bu anlarda, kalbimden sana olan sevgimi gönderiyorum. Uyumadan önce seni düşünmek, içimdeki sevgi ve özlemle dolup taşmak benim için en güzel an. Seni her gün daha çok seviyorum ve seninle geçirdiğim her anı kalbimde saklıyorum.Hayatıma girdiğin günden beri her şey daha anlamlı ve güzel oldu. Seninle birlikte olduğum her an, benim için bir hazine. Gözlerini kapatıp uykuya daldığında, melekler seni güzel rüyalarla süslesin ve kalbine huzur dolsun. Uykunun en tatlı yerinde bile, seni düşünmekten vazgeçemiyorum.

  Birlikte olduğumuz her an, ruhumda tatlı bir şarkı çalıyor. Seninle geçirdiğim her dakika, ömrümün en değerli zamanları. Her gün seninle birlikte uyanma hayaliyle uyuyorum. Sen benim için sadece bir sevgili değilsin, aynı zamanda en iyi arkadaşım ve hayatımın anlamı.

  Gecenin sessizliğinde, gözlerim kapalı olsa bile senin yanında hissediyorum kendimi. Seninle geçirdiğim her an, hayatın bana armağanı. İyi geceler dileklerimle, yüreğimdeki sevgiyle uyumanı diliyorum. Sabah uyandığımda seninle yeni bir güne başlamak için sabırsızlanıyorum.

  Uykuya dalmadan önce, senin kadar özel bir sevgiliye sahip olduğum için şükrediyorum. Seninle birlikte olduğum her an, gözlerimde bir sonsuzluk. Seninle geçirdiğim her saniye, benim için unutulmaz anılara dönüşüyor.

  Seni seviyorum, aşkım. İyi geceler!”

 7. “Gecenin sessizliğinde, kalbim senin için çarpmaya devam ediyor. Uykuya daldığında bile seni düşünmekten alamıyorum kendimi. Seninle birlikte olduğum her an, içimde bir coşku ve sevinç dalgası yaratıyor. Seni sevmek, hayatımın en güzel hissiyatı.Uyumadan önce, dualarım seninle birlikte yıldızlara yükseliyor. Melekler seni güzel rüyalarla sararken, ben de seninle hayal dünyamda dolanıyorum. Seninle geçirdiğim her an, benim için bir masal gibi. Kalbimde senin için açılan bir çiçek gibiyim, her an seni düşünüp büyüyen bir sevgiyle doluyum.

  Uyandığında ve yeni bir güne başladığında, yüzünde bir gülümseme olsun isterim. Senin gülümsemen, dünyanın en değerli hazinesi benim için. İyi geceler dileklerimle, uykunun en tatlı yerinde bile seninle olacağımı bilmeni istiyorum.

  Sen benim için sadece bir sevgili değilsin, aynı zamanda en yakın dostumsun. Seninle her anı paylaşmak, hayatın güzelliklerini seninle keşfetmek benim için büyük bir ayrıcalık. İyi geceler, hayatımın anlamı.

  Seni düşünerek uyumak, içimdeki sevgiyi daha da derin hissetmek benim için bir zevk. Uyandığımda seni yanımda bulmak, her günümü güzelleştiren en özel sürpriz. Seni seviyorum, meleğim. Uykunun en güzel rüyaları seni bulsun ve yarın yeniden birlikte olmak üzere, iyi geceler.”

 8. “Gecenin karanlığında, seninle birlikte olma hayalleri kuruyorum. Gözlerin kapanıp uykuya daldığında, ruhum seninle buluşuyor ve içimdeki sevgi her an daha da derinleşiyor. Kalbimde taşıdığım seni düşünmek, benim için en güzel uykuya dalma ritüeli. Seni seviyorum ve her an seninle geçirdiğim için şanslı hissediyorum. İyi geceler, aşkım. Rüyalarında benimle dolu dolu anlar yaşamanı dilerim.”
 9. “Gecenin huzur dolu kollarında, seni düşünüp sevgimle sarılıyorum. Uyurken bile seninle dolu dolu anlar yaşıyorum, çünkü seni sevmek hayatımın en güzel parçası. Her gece seninle beraberken, kalbimdeki sevgi bir çiçek gibi açıyor. Uyandığında seni yanımda bulmak, hayatın bana verdiği en güzel hediye. İyi geceler, sevgilim. Melekler seni güzel rüyalarla süslesin ve sabah güneşinde seni aydınlatsın.”
 10. “Gecenin sessizliğinde, seninle birlikte olduğumuz anılarımızı düşünüyorum. Seninle geçirdiğim her an, benim için unutulmaz ve değerli. Uyumadan önce kalbimdeki sevgiyi sana gönderiyorum. Sen benim için her şeyden daha kıymetlisin. Gözlerin kapandığında, sadece seni düşünmek ve seninle birlikte uyumak istiyorum. İyi geceler, canımın içi. Seni seviyorum ve seni düşünerek uykuya dalmak benim için en güzel huzur kaynağı.”
Erkek Sevgiliye Kısa İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Erkek Sevgiliye Kısa İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Erkek Sevgiliye Kısa İyi Geceler Mesajı Whatsapp

 1. “Gözlerin uykuya daldığında, kalbimdeki sevgi seninle birlikte huzurla uyuyor. Yarın güne seninle dolu dolu başlamak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler, tatlı rüyalar.”
 2. “Gecenin sessizliğinde, kalbimden sana sevgi dolu dualar gönderiyorum. Umarım gözlerini açtığında güzel bir gün seni bekler. Seni seviyorum, iyi geceler.”
 3. “Uyurken dahi aklım hep seninle. Rüyalarımız birbirine karışsın, kalbim seninle çarpsın istiyorum. İyi geceler, en kıymetlim.”
 4. “Gece, seni düşünmekle güzelleşiyor. İyi geceler dileklerimle, yıldızlara senin adını fısıldıyorum. Seni seviyorum.”
 5. “Uykunun en tatlı hüznüne dalarken bile, sevgim seninle huzur içinde. Gözlerini kapat ve güzel rüyalara yelken aç, yarın ben buradayım. İyi geceler.”
 6. “Bu gece de her gece olduğu gibi, kalbim sana ait. Uyurken bile seni düşünüyor ve seni seviyorum. Tatlı rüyalar, aşkım.”
 7. “Sonsuz sevgimle sarılıyorum gönlüne bu gece. Ruhumun eşi, her zaman yanımda hissettiğim sevgilim, iyi geceler.”
 8. “Sana olan sevgim hiç bitmeyecek, her gece aynı coşkuyla kalbimden dökülen dualarım seninle. Uyumadan önce bir kez daha hatırla, seni ne kadar çok sevdiğimi. İyi geceler.”
 9. “Dünyanın en güzel varlığı, gecenin en parlak yıldızı, seni düşünerek uykuya dalıyorum her gece. Umarım rüyalarında ben de olurum. İyi geceler, aşkım.”
 10. “Gecenin sessizliğinde, kalbimdeki sevgiyi yıldızlara fısıldıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen bile, her gece sana olan hislerim katlanarak artıyor. İyi geceler, meleğim.”

Erkek sevgiliye uzun iyi geceler mesajı WhatsApp hakkında güzel bir paylaşım yaptık. Sizler de erkek sevgiliye iyi geceler mesajı örnekleriniz için yorumlardan bizlere paylaşım yapabilirsiniz.

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık