Evkur Borç Sorgulama ve Taksit Ödeme

Evkur Borç Sorgulama ve Taksit Ödeme
27.04.2023 12:48
324
A+
A-

Evkur borcumu nasıl öğrenirim; Evkur borç sorgulama ve taksit ödeme işlemlerine içeriğimizi detaylı bir şekilde okuduktan ve adımları takip ettikten sonra rahatlıkla Evkur ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Evkur borç sorgulama ve Evkur taksit ödeme işlemlerinizi, bu yazımızda sizler için detaylı bir şekilde açıkladık.

Evkur Borç Sorgulama
Evkur Borç Sorgulama

Evkur Alışveriş

Yazımızı detaylı bir şekilde okuduktan sonra ve gerekli adımları takip ettikten sonra, kolay bir şekilde evkur borç sorgulaması yapabilir ve evkur taksit ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Evkur, Türkiye’nin en büyük alışveriş zincirlerinden birisi olma yolunda ilerliyor. Bu amaç doğrultusunda da ülkemizde birçok kişi Evkur üzerinden alışveriş yapıyor. Taksitli ödeme seçenekleri ve online olarak Evkur borç sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi sebebiyle de birçok kişinin bütçesini rahatlatan bu yöntemlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu artış ile de Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir Evkur bayisi vardır. İçerisinde ev ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar birçok ürün bulunduran Evkur, gittikçe popülerleşiyor.

Vatandaşlara taksitli alışveriş imkanı ile birlikte güncel Evkur borcu bilgilerini de öğrenmek isteyenlere kolaylıklar sağlanıyor. Bu yazımızda ise sizlere Evkur borç öğrenme işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde bu adımları takip ederek, istediğiniz işlemi internet üzerinden, hızlı ve güvenilir bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

T.C. kimlik no ile evkur borç sorgulama işlemi yapmak için aşağıda Evkur borç sorgulama ve Evkur ödeme sayfası’na girmeniz gerekiyor. Sorgulama ve ödeme işlemlerinizi hafta için saat 09:00 ile 23:00 arasında kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi ise gerekli olan adımlara geçelim.

Evkur Borç Sorgulama ve Evkur Taksit Ödemesi Nasıl Yapılır?

Evkur borç ödeme sayfasına girdikten sonra yapmanız gerekenler sırası ile şunlardır:

 1. Giriş ekranında açılacak olan forma “T.C. kimlik numaranızı” girin ve “reCAPTCHA güvenlik kodunu” onaylatın. Ardından “Devam” butonuna tıklayın.

Burada karşınıza çıkacak olan yeni ekranda güncel borçlarınızın listesi yer alıyor. Bu şekilde Evkur Borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Evkur taksit ödemesi yapmak istiyorsanız da buradaki adımlara ek olarak şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 1. Açılacak olan ”Fatura Seçimi” ekranında ödemek istediğiniz faturayı seçerek “Devam” butonuna tıklayın.
 2. Karışınıza çıkan “Ödeme Bilgisi” ekranına, ödeme yapmak istediğiniz kredi kartı bilgilerinizi girin ve ardından “Devam” butonuna tıklayın.
 3. Yanlış bir bilgi girmemek adına hem ödenecek olan taksit hem de kredi kartı bilgilerinizi son bir kez kontrol edin ve sonra “Onay” butonuna tıklayın.
 4. Ardından yeni bir pencere açılacak. Buradaki gerekli yere, bankanızdan gelen SMS onay kodunu girin.
 5. Bu adımlar sonunda Evkur taksit ödemenizi başarıyla gerçekleştirirsiniz ve size “Onay” ekranı görüntülenecek.
 6. Eğer “Hata” ekranı ile karşılaşırsanız “Başa Dön” butonuna tıklayarak “Ödeme Bilgisi” ekranına dönerek bilgilerinizi tekrar kontrol etmeniz gerekiyor.
 7. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra yeni bir taksit ödemesi yapmak isterseniz “Başa Dön” butonuna tıklayabilirsiniz.

Evkur Taksit Ödemesi Hangi Bankalardan Yapılabilir?

Evkur Taksit ödemesini bankalar üzerinden yapmak istediğiniz durumlarda ise Halkbank ve Yapı kredi Bankası üzerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki bu bankalar üzerinden Evkur taksit ödemesi nasıl yapılır? bunun için gerekli adımları da yine birlikte bakalım.

Yapı Kredi Bankası Üzerinden Ödeme Adımları

İlk önce Yapı Kredi Bankası resmi sitesi üzerinden Yapı Kredi > Fatura Ödeme > Tüm Faturalar sekmelerini takip ederek “Kredi Kartı ile Fatura Ödeme” adımına gelin. Ardından:

 1. Buradaki ekranda görünen “Hızlı Kurum Arama” kutucuğuna “Evkur” yazın ve görüntülenen firmalar arasından “Evkur” seçeneğini seçerek “Devam” butonuna tıklayın.
 2. Ardından açılacak olan ekrana “T.C. Kimlik numaranızı” ve “Güvenlik kodunu” girin ve “Devam” butonuna tıklayın.
 3. Karşınıza çıkacak olan “Fatura Seçimi” adımında yer alan listeden ödemek istediğiniz faturayı veya faturaları seçin ve ardından “Devam” butonuna tıklayın.
 4. Sonrasında ise ödeme yapmak istediğiniz “Kredi kartı bilgilerinizi” girin ve “Devam” butonuna tıklayın.
 5. Onay sayfası üzerinden, ödemenize dair son kontrollerinizi yapın ve “Onay” butonuna tıklayarak Yapı Kredi Bankası üzerinden ödeme işleminizi tamamlayın.

Halkbank Üzerinden Taksit Ödeme Adımları

Halkbank Üzerinden taksit ödemesi yapmak için ilk önce Halkbank resmi internet sitesi üzerinden, İnternet Şube Giriş ekranına geldikten sonra Halkbank hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ardından yapmanız gerekenler sırasıyla:

 1. Ödeme adımı üzerinden Fatura Ödeme” adımına gelin.
 2. Buradaki ekranda görünen firmalar arasından, arama kısmına “Evkur” yazarak “Evkur” seçeneğini seçin ve “Devam” butonuna tıklayın.
 3. Karşınıza çıkacak olan “Fatura Seçimi” adımında yer alan listeden ödemek istediğiniz Evkur faturasını veya faturaları seçin ve yine “Devam” butonuna tıklayın.
 4. Sonrasında ise ödeme yapmak istediğiniz “Kredi kartı bilgilerinizi” girin ve “Devam” butonuna tıklayın.
 5. Son olarak, onay sayfası üzerinden, ödemenize dair kontrollerinizi yaparak “Onay” butonuna tıklayın.
 6. Halkbank internet bankacılığı üzerinden taksit ödeme işleminizi tamamlamak işte bu kadar kolay!

Senetli olarak alışveriş yapılan en güvenilir firmaların başında Evkur yer alıyor. Bu anlamda Evkur’dan yaptığınız taksitli alışverişlerinize dair, bu adımlar sayesinde ve online bir şekilde güncel borç bilginizi sorgulayabilir ve Evkur taksit ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Akbank Faizsiz Kredi ( 5000 TL ) > TIKLAYIN

ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi > TIKLAYIN

CarrefourSA Alışveriş Kredisi ( 40.000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

Evkur taksit ödeme nasıl yapılır?

Evkur taksit ödemesi mağaza, online veya mobil uygulama üzerinden yapılabilir.

Evkur ödeme nasıl?

Evkur ödeme yöntemleri olarak, nakit, kredi kartı, banka havalesi, EFT ve taksitli ödeme gibi seçenekler sunmaktadır. Ödemeler, mağaza, online veya mobil uygulama üzerinden yapılabilir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.