Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32 °C
Açık

Cin Çağırma Teknikleri: Aynayla Cin Çağırma

21.12.2022
169
A+
A-
Cin Çağırma Teknikleri: Aynayla Cin Çağırma

Aynayla cin çağırma duası, en kolay cin çağırma yöntemlerinden birisidir. Ayna ile etkileşime geçerek boyutlar arası gezinebilir, ya da misafir kabul edebilirsiniz. Gece cin çağırma çoğunlukla gençler ve macera ruhlu kişiler tarafından denenmektedir. Bu teknik, genellikle kafir cin çağırma duası ile beraber uygulanır, çoğu zaman başarılı olunmaz.

Bu içeriğimizde merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyor, garantili cin daveti için bilmeniz gereken tüm yöntemleri açıklıyoruz…

Dini bütün olmayan, psikolojik direnci zayıf olan ya da cesareti olmayan kişiler tarafından Aynayla cin çağırma işlemi gerçekleştirildiği takdirde; geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilir. Öyle ki, ayna ile cin çağırma yapılırken; aynadaki yansımada mekanı ziyaret etmiş olan cinin silueti görünecektir. Bu görüntü, aklınızı kaybetmenize dahi sebep olabilir.

Cin çağırma Duası

Garantili cin daveti yapmak için aracı olarak kullanılan birçok cin çağırma duası bulunmaktadır. 409 kere sesli bir şekilde göğe bakarak ‘Ya Tevvap Celle Celalühü’ derseniz, amacınıza kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Fakat bunun yanı sıra, verdiğimiz diğer sureleri de sesli şekilde okumanız gerekecektir.

Cin çağırma duası, aynayla cin çağırma tekniğinde mutlaka gereklidir. Aksi halde garantili cin daveti yapılamaz, boşa çaba sarf edilir. Fatiha Suresi, İhlas Suresi ve Nas suresi en sık okunan dualardandır ve tesiri büyüktür.

Dişi cin çağırma ya da size zarar vermeyecek Müslüman cin çağırma duası için, sırasıyla aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekmektedir.

 1. Abdest alın ve loş bir odada bulunun.
 2. Aynanın karşısına geçerek, ilk olarak Euzu Besmele çekin.
 3. Besmele çektikten sonra sırasıyla Fatiha Suresini, İhlas Suresini ve Nas Duasını okuyun.
 4. Duaları okuduktan sonra, 409 kere ‘Ya Tevvap Celle Celalühü’ diyerek tekrar edin.
 5. Eğer birden fazla kişi ile aynayla cin çağırma yapacaksanız; odada yer alan kişilerin tamamının bu duaları sırasıyla okuması gerekmektedir.
 6. Bulunduğunuz mekanın havasındaki değişim ya da duyduğunuz / duyacağınız sesler ve etkiler duanın etkileridir.

Bu noktada yaşayacağınız psikolojik ya da fiziksel travmalar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Aynayla Cin Çağırma
Aynayla Cin Çağırma

Ayna ile Cin Çağırma

Ayna ile cin çağırma esnasında ihtiyacınız olan şeyler şu şekildedir;

 • Fatiha Suresi,
 • İhlas Suresi,
 • Nas Suresi
 • Boy aynası ya da büyük ölçüde bir ayna,
 • Kuran-i Kerim,
 • Kalem ve mum

Ayna Cin İlişkisi

Aynalar, boyut değiştirmek için kullanılan nesnelerdir. İki boyut arasındaki perde, aynalar sayesinde kaldırılır ve iletişim bu şekilde kolaylıkla kurulur. Bu sebeple aynayla cin çağırma, çok uzun süredir kullanılan ve cin çağırma teknikleri arasında en kolay fakat etkili olandır.

Dama desenleri de keza aynalar gibi boyutlar arası geçişi ifade eder. İki boyut arasında iletişim aracı olarak sıklıkla kullanılır.

Not: Yalnızken uygulamanız tavsiye edilmez.

Aynayla cin çağırma tekniğinin yanı sıra, diğer yöntemler şu şekildedir;

cin çağırma teknikleri
cin çağırma teknikleri

Dişi Cin Çağırma

Dişi cin çağırma, oldukça tehlikeli bir işlemdir. Zira, çağıran kişi ya da kişilerin erkek olması durumunda garantili cin daveti yapılan mahlukun aşık olması söz konusu olabilir. Aşık olduğu takdirde kişinin hayatına bir başkası giremez, istek dışı cinsel beraberlik yaşanır ya da farklı bir boyuta kaçırılabilir.

Bu nedenle dişi cin çağırma, kesinlikle tavsiye edilmeyen bir işlemdir. Yine de tüm sorumluluğu kabul ederek cin çağırma duası edecekseniz; aynada gördüğünüz siluetten bunu talep etmeniz gerekmektedir.

Gece Cin Çağırma

Cinlerin en aktif olduğu zaman dilimi gece 12 ila 4 arasıdır. Bu nedenle gece cin çağırma için adeta biçilmiş kaftan olarak nitelendirilir. Bir rivayete göre sabah ezanına kadar iletişime geçilebilen cinler, sabah ezanından sonra kendi boyutlarında kalırlar ve bizlerle iletişime geçemezler.

Bunun yanı sıra, cinler karanlık ve loş ortamları sever; buralarda yaşamaktan hoşlanırlar. Aynayla cin çağırma yapılırken ortamın karanlık ya da loş olması gerekmektedir.

Dişi cin çağırma
Dişi cin çağırma

Kibrit ile cin çağırma

Gece cin çağırma tekniğinin sebebini açıklamıştık. Cinler, ateşsiz dumana gelen varlıklardır. Bu nedenle karanlıkta kibrit yakarak, işinizi kolaylaştırabilir ve daha kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Garantili cin daveti bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Mezarlığa Giderek Cin Çağırma

Garantili cin daveti yapmak isteyenlerin kullandığı bir diğer yöntem ise, gece geç saatlerde mezarlığa gitmektir. Fakat cin çağırmak için eli boş gitmeniz önerilmez. Yanınızda hayvan eti, pilav ya da kan bulundurmanız gerekmektedir. Cin çağırma duası bu materyallerin önünde okunarak davet gerçekleştirilir. Gece cin çağırma için oldukça uygundur. Bu nedenle geç ve karanlık vakitlerde uygulanması gerekmektedir.

Demon Çağırma

Demon, Türkçe’de şeytan demektir. HZ Muhammed S.A.V döneminden beri yaşayan şeytanlar; kötü cin kabilesindendir. Cin çağırma teknikleri arasında en tehlikelisi olan demon çağırma yöntemi, çoğu zaman hayati tehlikeler ve musallatlarla sonuçlanır. Zira gelecek olan cin şeytani yani kötüdür ve iyi bir amaca hizmet etmez.

Gece cin çağırma
Gece cin çağırma

Cin Çağırma Yöntemleri Nelerdir?

Cin çağırma teknikleri birden fazladır. Bunlar arasında en çok kullanılan ayna ile cin çağırma, demon çağırma ve mezarlığa gitmedir. Fakat en tesirlisi, aynayla cin çağırmadır.

Cin Çağırma Yöntemleri Nasıl Kullanılır?

Her yöntemin ayrı teknikleri bulunmaktadır. Anlattığımız şekilde hazırlık yaparak, uygulamaya koyulabilirsiniz. Fakat kesinlikle tek başınıza yapmanızı önermemekteyiz.

Ayna İle Cin Çağrılır Mı?

Aynayla cin çağırma, en sık kullanılan yöntemlerden birisidir. Boy aynası ya da büyük boyutta bir ayna bu yöntem için kullanılmalıdır.

 

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık