Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Açık

Kwai Para Kazanma Yolları Hilesi ve Şartları

13.10.2023
32
A+
A-
Kwai Para Kazanma Yolları Hilesi ve Şartları

Kwai para kazanma yolları sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyenlerin araştırdığı konulardan biridir. Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan Kwai, kullanıcılarına eğlenceli videolar çekebilme, bu videoları paylaşabilme ve bu paylaşımlardan para kazanma imkanı sunmaktadır. Çin’ de oldukça sıklık kullanılan Kwai uygulaması, bunun yanı sıra Güney Kore, Japonya ve Amerika gibi ülkelerde de aktif olarak kullanılmaktadır.

Kwai kullanıcıları uygulama üzerinden kısa videolar paylaşabilmekte ve bu videolar belirli izlenme sayısına ulaştıktan sonra para kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. Kwai uygulaması akıllı telefonlara ve ilgili cihazlara App Store ve Google Play üzerinden indirilebilmektedir.

Kwai Para Kazanma Yolları Hilesi ve Şartları (1)
Kwai Para Kazanma Yolları Hilesi ve Şartları (1)

Kwai Nedir, Ne İşe Yarar?

Türkiye’de yeni kullanılmaya başlayan ve her geçen gün daha fazla kitleye ulaşan Kwai uygulaması, içerik üreticilerinin kısa videolar çekerek ve klipler hazırlayarak düzenli bir gelir elde etmelerini sağlamaktadır.

Kwai platformu üzerinde içerik üretimi yapan kullanıcılar ay sonlarında videolarının izlenme sayılarına göre para kazanmaktadır. Kwai üzerinden para kazanma işlemi Kwai tarafından belirlenen ücretlendirme politikasına göre uygulanmaktadır. Video üreticilerinin bu şekilde para kazanabilmeleri için videolarının belirli bir sayının üzerinde izlenmesi gerekir.

Kwai para kazanma yolları arasında yer alan içerik üreticiliği için kullanıcıların daha kaliteli ve profesyonel bir şekilde içerik üretmeleri gerekmektedir. Kwai uygulamasının işleyişi Tiktok uygulaması ile benzer olup kullanıcılar cüzdanlarında birikmiş olan coinleri ay sonuna çekebilirler. Video içerik üreticileri diğer içerik üreticilerinin de çekmiş oldukları videoları izleyerek onlarında para kazanmalarına destek olabilirler.

Kwai içerik üreticilerin kazandıkları aylık kazanç miktarı video üreticilerinin seviyesi ve videoların izlenme sayısına bağlı olarak değişmektedir. Videoların izlenme sayısının fazla olması takipçi sayısı ile doğrudan ilgili olan bir durumdur.

Kwai Üzerinden Para Kazanılır Mı?

Kwai uygulamasına üye olarak video paylaşımları yapan ve bu videoları onaylanan kişiler bu platform üzerinden ciddi derecede para kazanabilirler. Kısa içerik üretimi sonucunda içerik üreticileri yüzlerce dolar para kazanabilirler. Ülkemizde de henüz yeni yeni kullanılmaya başlayan uygulamaya üye olmak ücretsizdir. Uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden akıllı cihazlara indirebilmek mümkündür.

Sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyenler Kwai para kazanma yolları ile hemen para kazanmaya başlayabilirler. Kullanıcılar kısa ve eğlenceli videolar çekerek para kazanabilecekleri gibi günlük hediye bonusları toplayarak ya da belirli sayıda video izleyerek de para kazanabilirler. Sosyal medyanın her yaştan kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılması ve her geçen gün kullanıcı sayısının artması ile sosyal medya üzerinden para kazanmak da mümkün hale gelmektedir.

Kwai Maaş Tablosu

Kwai uygulaması üzerinden para kazanmak isteyen içerik üreticilerinin bir ay içinde en az 20 video yüklemeleri gerekir. Bunun yanında video izleme sayısının da en az 100 olması gerekir. Bir ay içinde en az 20 video yükleyen ve bu videoları en az 100 kez izlenen kullanıcılar ay sonunda para almaya hak kazanabilirler. İzlenme sayısının artması ile aylık kazanç miktarı da doğrudan artıyor olacaktır.

İçerik üreticileri Kwai para kazanma yolları ile belirli görevleri yerine getirdikçe ve videoları izledikçe para kazanabilmektedirler. Üreticilerin bu şekilde kazandıkları dolarlar cüzdanlarında Kwai coin olarak birikmektedir. Biriken coinler ay sonlarında çekilebilmektedir. Kwai uygulamasında 100 coin 1 dolar olup, ay sonunda cüzdanında 5000 coini birikenler 50 dolar kazanmış olacaklardır.

Kwai kullanıcılarının aylık kazançları hangi Kwai seviyesinde olduklarına göre değişmektedir. Buna göre 2023 Kwai maaş tablosu şu şekildedir;

 • A level hesaplar 336 dolar,
 • B level hesaplar 192 dolar,
 • C level hesaplar 120 dolar,
 • D level hesaplar 96 dolar,
 • S level en yüksek level hesaplar 480 dolar aylık kazanç sağlamaktadır.

İçerik üreticileri;

 • 101 ile 500 video izlenmesinde 0.80 dolar,
 • 501 ile 1000 video izlenmesinde 1.4 dolar,
 • 1001 ile 10.000 video izlenmesinde 3.2 dolar,
 • 10.001 ile 30.000 video izlenmesinde 6.4 dolar,
 • 30.001 ve üzeri video izlenmelerinde ise 24 dolar kazanacaklardır.

Kwai Para Kazanma Şartları 2023

Kwai kullanıcıların içerik üreterek para kazanabilmeleri için bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • Aylık olarak en az 20 video yüklemek,
 • Aylık yüklenecek her bir videonun en az 100 kere izlenmiş olması,
 • Aylık olarak en az 15 gün aktif paylaşım yapmak,
 • A ve S içerik seviyesine sahip olan kullanıcıların 20 videonun en az 5 tanesini ilk kez Kwai üzerinden paylaşması,
 • B içerik seviyesine sahip kullanıcıların 20 videonun en az 10 tanesini ilk kez Kwai üzerinden paylaşması,
 • C ve D içerik seviyesine sahip kullanıcıların 20 videonun en az 20 tanesini ilk kez Kwai üzerinden paylaşması,
 • İlk kez Kwai üzerinden paylaşılan videoların ilk üç gün farklı bir platformda paylaşılmaması,
 • Paylaşılan videoları moderatörlerin onaylaması,
 • Videoların kaliteli ve profesyonel şekilde hazırlanmış olması,

Kwai Kaç İzlemeye Ne Kadar Veriyor?

Kwai para kazanma yolları araştırılırken en çok merak edilen konuların başında Kwai’nin kaç izlemeye en kadar para verdiği gelmektedir. Kwai üzerinden içerik üreterek bu şekilde para kazanmak isteyenlerin aylık olarak en az 20 video yüklemeleri ve bu videoların her birinin en az 100 görüntülenme alması gerekir.

Video izlenme sayısı arttıkça içerik üreticilerinin kazandıkları para da artacaktır. İçerik üreticilerinin zamanla level atlamaları ve seviyelerinin yükselmese de daha fazla kazanç elde etmelerini sağlayacaktır. Bu şekilde kullanıcılar aylık 10 dolar kazanabilecekleri gibi 100 dolar da kazanabileceklerdir.

Kwai Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Kwai üzerinden para kazanmak isteyen kullanıcıların ilk olarak Kwai platformuna üye olmaları gerekir. Kwai’ye üye olmak ücretsiz bir işlemdir. Kwai kullanıcıları içerik üreterek ve gerekli şartları yerine getirerek para kazanabilecekleri gibi diğer video içerik üreticilerinin paylaştıkları videoları izleyerek de para kazanabileceklerdir.

Kwai Kısa Videolar Üreterek Para Kazanma

Kwai para kazanma yolları arasında ilk sırada kısa video üretimi gelmektedir. Kullanıcılar kısa videolar hazırlayıp bu videoların her biri 100 kez izlendiğinde aylık para kazanmaya başlayabileceklerdir. Para kazanmanın açılabilmesi için aylık en az 20 video paylaşımı yapılması gerekir.

Kwai Video İzleyerek Para Kazanma 2023

Kwai kullanıcıları kısa video izleyerek para kazanmanın yanı sıra her gün belirli sayıda video izleyerek da para kazanabilmektedirler.

Kwai Arkadaş Davet Ederek Para Kazanmak

Kwai para kazanma yolları arasında arkadaş davet etmek de yer almaktadır. Kwai kullanıcıları arkadaşlarını Kwai platformuna kayıt etmek için link gönderebilmektedirler. Bu linke tıklayarak platforma üye olan arkadaşlar için içerik üreticileri bonus alabilmektedir.

Kwai Level Atlayarak Para Kazanmak

Kwai tarafından içerik üreticilerine İnstagram ve Youtube takipçi sayısına göre level verilmektedir. İçerik üreticileri level atladıkça kazacakları paralar da artacaktır.

Kwai Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kwai uygulamasını kullanmak isteyenlerin ilk olarak akıllı telefonlarına ya da ilgili cihazlarına Apple Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmeleri gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından üyelik bilgileri doldurularak ücretsiz bir şekilde uygulamaya giriş yapılabilmektedir. Facebook ve Google hesapları üzerinden de platforma girebilmek mümkündür.

Kwai Güvenilir Mi?

Kwai uygulaması tamamen güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bunun yanında kullanıcılar ay sonunda hesaplarına yatan parayı çekebilmektedirler.

Kwai’den Para Kazanma

Kwai kullanıcılarının platform üzerinden para kazanabilmeleri için belli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Kwai para kazanma yolları ile araştırma yapanların bu detayı göz ardı etmemeleri gerekir. Bu şartların başında aylık en az 20 video paylaşımı ve bu videoların her birinin en az 100 kere görüntülenmesi gelmektedir.

Kwai’den para kazanmak için kısa video paylaşmanın yanında belirli sayıda video izlemesi de yapılabilir. Buna göre kullanıcılar ek kazançlar elde edebileceklerdir. Videoların kalitesinin en az %80 olması durumunda içerik üreticileri ek olarak %5 bonus edebilmektedirler. Diğer yandan arkadaşlarını bu platforma davet eden ve platforma üye olan arkadaşlar sayesinde kullanıcılar bonus alabilmektedirler.

Arkadaş daveti için kullanıcıların davetiye kodunu link olarak arkadaşları ile paylaşmaları ve arkadaşlarının bu linke tıklayarak üye olmaları gerekir. Kazanılan bonuslar cüzdan da coin olarak birikmektedir.

Kwai Para Kazanma Davetiye Kodu

Kwai para kazanma davetiye kodu, kullanıcıların para kazanmak için arkadaşlarına link olarak gönderdikleri koddur. Davet edilen arkadaş sayısının çok olması aylık para kazanmanın açılabilmesini sağlayacaktır. Davet kodunu arkadaşlarına gönderen ve bu sayede platforma üye kazandıranlar bonus kazanacaklardır.

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma hilesi, Kwai para kazanma hilesi nasıl yapılır gibi pek çok soru internet üzerinde yer almaktadır. Kwai uygulama hilesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu şekilde hileli işlem yaptı tespit edilen kişilere ödeme yapılmamakta ve hesap kalıcı olarak kapatılmaktadır. Kullanıcıların bu şekilde bilmedikleri uygulamaları cihazlarına indirmemeleri gerekmektedir.

Kwai Para Nasıl Çekilir?

Cüzdanda biriken coinler ay sonunda hesaptan çekilebilmektedir. Hesaptan para çekmek için yapılması gerekenler şu şekildedir;

 • Hesaba gidilerek sağ alt tarafta yer alan profile tıklanmalıdır.
 • Sayfanın üst kısmında yer alan altıgene tıklanarak cüzdan seçeneği seçilmelidir.
 • Çek seçeneği tıklanarak çekilmek istenen tutar yazılmalıdır.

Kwai para kazanma yolları Kwai kullanıcı sayısının artması ile her geçen gün daha fazla araştırma konusu olmaktadır. Kwai platformuna üye olarak gerekli şartları yerine getirenler aylık olarak düzenli kazanç elde edebileceklerdir.

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık