Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28 °C
Açık

Turkcell Bedava SMS Kazanma

10.05.2023
1.583
A+
A-
Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma; Kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran Turkcell bedava sms veriyor. Merkezi Türkiye olan, ülkemizin ilk GSM şirketi olarak, Şubat 1994’ten bu yana hizmetine kesintisiz bir şekilde devam eden Turkcell; aynı zamanda Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan gibi farklı ülkelerde de hizmet veriyor.

Uluslararası arenada müşteri ağını her gün genişleten Turkcell; yeni müşteriler kazanmak ve halihazırdaki müşterilerin memnuniyetini sürdürmek adına her yıl, her yaştan müşteriye yönelik uygun fiyatlı tarife ve paketler düzenliyor.

Aynı zamanda düzenlediği kampanya ve uygulamalar ile de müşterilerine hediyeler armağan ederek, müşterileriyle arasında kurduğu iletişimi her daim güçlü tutmayı başarıyor.

Bu yazımızda Turkcell bedava sms kazanma yöntemleri nelerdir? Turkcell bedava sms nasıl kazanılır? sorularını yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava sms kazanma 2023 yöntemlerini, bedava smsin yanı sıra farklı hediyeler de armağan eden uygulama, paket ve kampanyaları kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Turkcell Salla Kazan ile Bedava SMS Kazanma

Turkcell’in hediyelerle ve cazip fırsatlarla dolu olan uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan kanalı; uygulamanın en çok izlenen ve hediye dağıtma konusunda birinci sırada bulunan kanalı olma özelliği taşıyor.

Salla Kazan kanalını takibe alarak, hediye dağıtan bu oyunu oynayan kişiler; bedava sms, bedava internet, bedava dakika, indirim çeki, servis üyeliği kazanma fırsatını yakalıyor.

Üstelik müşterilerin her hafta hediye kazanma şansı bulunuyor.

İnternet, sms ve konuşma paketleri ile dolu olan Salla Kazan kanalındaki hediyeler; her hafta yenilenerek, yeniden dağıtılıyor.

Şanslı kişilerden olmak isteyen Turkcell kullanıcılarının ilk olarak Salla Kazan kanalına giriş yapabilmeleri noktasında Dijital Operatör uygulamasını kullanıyor olmaları gerekiyor.

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının hediyeler kazanabileceği Dijital Operatör uygulaması, Apple Store ya da Google Play Store üzerinden hızlıca indirilebiliyor.

Şanslı Turkcell aboneleri; günlük, haftalık ya da aylık sms paketleri kazanabiliyorlar.

Turkcell müşterisiyseniz, salladıkça kazandıran Salla Kazan kanalını mutlaka takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava SMS Kazanma

TL yükleme, fatura ödeme, fatura görüntüleme, paket satın alma vb. işlemlerin hızlıca gerçekleştirilebilmesi adına Turkcell tarafından geliştirilen Dijital Operatör uygulaması, Hediye Havuzu ile de müşterilerine bedava sms kazandırıyor.

Bedava sms kazanmak için de öncelikle Hediye Havuzu ekranının yer aldığı Dijital Operatör uygulamasını indirmek gerekiyor.

Hediyeler; tamamen her müşteriye özel olarak hazırlanıyor. Bu hediyeler hazırlanırken kişilerin tarifelerinde en çok kullandığı hizmetler de dikkate alınıyor.

Bedava sms, 1000 dakika, internet paketleri, en çok dağıtılan Hediye Havuzu hediyeleri arasında bulunuyor.

Hediye Havuzu’na giriş yapmak için Dijital Operatör uygulamasındaki hediye kutusu simgesine tıklamak gerekiyor.

Hediyeleri kazanmak için bazı hedefleri gerçekleştirmek gerekiyor. Örneğin, kişi; hediye kazanmak için Hediye Havuzu’ndaki TL yükleme hedefini tamamlamakla yükümlü oluyor.

Bu durum, kişinin kazanmak istediği hediyeyi kendi seçebileceğini de gösteriyor.

Sizler de sık sık Hediye Havuzu simgesine tıklayarak, bedava sms paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava SMS Kazanma

Hazır Kart’lı yani bireysel faturasız hat sahibi müşteriler için başlatılan Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası, 2023 yılının en çok hediye dağıtan bir diğer Turkcell kampanyası olarak biliniyor.

Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyaya sadece Hazır Kart müşterileri katılabiliyorlar.

Hazır Kart kullanıcıları paketlerine tek seferde 35 TL ya da üstünde bir miktarda TL yüklediklerinde tek seferde yükledikleri bu TL miktarına eşit miktarda hediye TL elde ediyorlar.

Hediye TL; bedava sms paketi, internet paketi ya da konuşma paketi olarak kullanılabiliyor.

Yani kişi, hediye TL’yi yukarıdaki üç ihtiyacı esnasında kullanabiliyor.

Kullanılan hediye TL’nin ne zaman biteceği hesaplanırken kişinin abone olduğu tarife dikkate alınıyor.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi ile Bedava SMS Kazanma

Hediyeler armağan eden bir soru servisi ve bilgi yarışması niteliğinde olan Hediyeli Soru Servisi de Turkcell abonelerinin üye olabilecekleri, hediyelerle dolu bir servis olarak biliniyor.

Müşteriler; bu servise haftalık 7 TL bir ödeme karşılığında hemen abone olabiliyorlar.

Hediyeli Soru servisinde her hafta Turkcell abonelerine 5 soru yöneltiliyor.

Kişi, bildiği soru miktarınca puan topluyor.

Topladığı puanlar karşılığında da hediye kazanıyor.

Genel kültür bilginize güveniyorsanız; bedava sms paketi armağan eden Hediyeli Soru servisine üye olabilir, internet, sms, konuşma paketi gibi armağanlar kazanabilirsiniz.

 Turkcell Hediyeli Oyun ile Bedava SMS Kazanma

Günümüzde oyun oynayarak bedava internet ve sms paketi kazanan pek çok kişi bulunuyor.

Turkcell tarafından başlatılan kampanya dahilinde de oyun oynayarak keyifli zaman geçirmek isteyen müşteriler, Hediyeli oyun sitesini oyun oynamak için tercih ettiklerinde farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Kazanılacak hediyeyi kişilerin oyun esnasında topladıkları puanlar belirliyor.

Aynı zamanda kişi, kendi hediyesini sitedeki kataloga bakarak, puanına göre seçebiliyor.

Sms paketleri, konuşma paketleri vb. hediyeler, katalogda yer alan hediyeler arasında bulunuyor.

Oyun oynayarak hediye kazanmak isteyen Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının ise bir an önce Hediyeli Oyun servisini Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Yeşil Beyaz BİP Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Turkcell’in en popüler tarife ve paketlerinden olan Yeşil Beyaz paketlerinden herhangi birine geçen kişiler, kampanya kapsamında BİP’te diledikleri kadar mesajlaşabiliyorlar.

Kampanya devam ettiği sürece her ay BİP’te gönüllerince sohbet edebiliyorlar.

Bununla birlikte görüntülü konuşma ya da sesli konuşma; kampanya kapsamında hediye edilmiyor.

Aynı zamanda kişiler, 30 gün boyunca geçerli 1GB ya da 5GB hediye internet de elde ediyorlar.

Kampanyaya göre Yeşil Beyaz 16 ya da 32GB platinum paketine abone olan kişiler; 5GB bedava internet kazanırlarken; Yeşil Beyaz 2, 4 ya da 8GB paketlerine üye olanlara ise hediye olarak 1GB internet veriliyor.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Yolları

BOL GB Tanışma Seti kampanyasına kayıt olan ve kampanyada belirtilen tarife ve paketlerden birine üye olan kişiler, Turkcell faturasız hatlardan birine abone olduklarında ilk 30 gün boyunca geçerli olan 25GB hediye kazanıyorlar.

Aynı zamanda yeni müşteriler, 250 her yöne sms, 750 her yöne dakika kazanıyorlar.

Yeni Turkcell faturasız hat satın almayı planlıyorsanız; bu kampanyaya hemen katılarak, bedava GB, sms ve dakika kazanabilirsiniz.

BİP Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Tüm Turkcell aboneleri BİP uygulaması sayesinde de zaman zaman bedava sms, internet ve konuşma paketleri gibi hediyeler kazanabiliyorlar.

Toplu görüntülü konuşma ve sesli konuşma özellikleri ile Turkcell müşterilerinin beğenisini toplayan ve Turkcell’liler tarafından oldukça sevilen bu kampanyaya göre BİP uygulamasındaki Sürpriz Nokta kanalını takip eden kişileri sürpriz hediyeler bekliyor.

Hediyeler; kanal tarafından yönlendirilen bazı adreslerde bulunuyor.

Yani bedava sms kazanmak için bu adreslere gitmek ve hediyeleri teker teker toplamak gerekiyor.

Turkcell aboneleri, aylık maksimum 10 hediyeyi Sürpriz Nokta kampanyası sayesinde toplayabiliyorlar.

Toplayabilecekleri hediyeler arasında bedava sms paketleri de yer alıyor.

BİP’te Sürpriz Nokta kanalının yanı sıra hediye dağıtan pek çok kanalda bulunuyor.

Örneğin, #senyapdiye kanalını takip eden ve bazı görevleri gerçekleştiren kullanıcılara da senyapdiye kanalı, hediyeler sunuyor.

BİP uygulamasını henüz kullanmamış, bu yüzden de hediye kazanma şansına kavuşamamış olan kişilerin ilk olarak BİP uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Bu yazımızda kısaca BİP’ten SMS kazanma, Turkcell bedava sms kazanma 2023 yöntemlerini anlatmaya çalıştık.

Sizler de şayet Turkcell müşterisiyseniz; bildiğiniz Turkcell her yöne bedava sms kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Turkcell Cayma Bedeli Öğrenme, Sorgulama ve Hesaplama

https://www.youtube.com/watch?v=B8gCue0kyng

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

0532 532 00 00.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasında Kaç GB Veriyor?

15 GB veriyor.

Samet Erden
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Önder Helvacı dedi ki:

    Teşekkürler

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık