TeknoHaber

Exxen TV Bedava Premium Hesap (GÜNCEL HESAPLAR)

Exxen TV premium bedava hesaplar 2022 exen tv yayına girmesi ile bir çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Yayına hayatına başlaması ile beraber Exxen TV bedava hesap ve Exxen TV bedava izle hakkında sizlere güncel ücretsiz hesaplar hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İddialı yayın ve programları ile merak konusu olan exxen tv izlemek isteyen bir çok kişi exxen tv bedava hesap 2022 hesaplarını incelemeye başladı. Daha yeni yayına başlayan exxen TV bedava hesaplar elimize geldikçe sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Şimdilik sadece 7 günlük ücretsiz üyelik ile bedava izleyebileceğiniz exxen tv ilerleyen günlerde exxen tv bedava hesap 2022 ve exxen tv bedava premium hesaplar listesini yazımızı güncelleyerek sizinle paylaşacağım. Şimdi sizlere exxen tv bedava izlemek için yapmanız gerekenleri yazmak istiyorum.

Exxen TV Bedava Üyelik Nasıl Açılır?

Exxen TV bedava izlemek için ücretsiz olarak hesap açarak 7 günlük deneme sürümünü başlatarak exxen tv izleyebilirsiniz. Aylık üyelik ücreti bulunan Exxen tv bedava izlemek için ad soyad ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli. 7 günlük boyunca sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Exxen TV bedava izlemek için;

  • https://www.exxen.com/tr adresine giriş yapınız
  • Ana sayfada bulunan 7 Gün ücretsiz izle linkine tıklayın
  • Karşınıza çıkan sayfadan bulunan bilgileri doldurunuz
  • Ad, Soyad ve e-posta adresini girmeniz yeterlidir
  • Bilgileri doldurduktan sonra 7 gün ücretsiz izle linkine tıklayın
  • Karşınıza çıkan sayfada sizden şifre ve telefon numaranızı girmeniz istenecektir
  • Telefon numarası ve şifre girdikten sonra altta bulunan sözleşmeyi onaylayın
  • Kredi kartı bilgisini girerek 7 gün ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz
  • Abonelik başlattıktan sonra profil oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 farklı üyelik sistemi bulunan exxen TV reklamlı ve reklamsız olarak üyelik oluşturabilirsiniz. Reklamlı Aylık 19.90 TL ve Reklamsız aylık 29.9 ücret 7 günlük deneme süresi bittikten sonra tahsil edilecektir. Yukarıda anlattığım yöntem ile bir hafta bedava izleyebilirsiniz.

Exxen TV premium bedava hesaplar 2022 listesi ise güncellendikçe sitemizde sizinle paylaşacağım. Oldukça yeni olan exxen tv bedava hesap almak için sitemizi takip edebilirsiniz.

exxen tv bedava hesap

Exxen TV Bedava Hesap 2022

Exxen TV bedava hesap 2022 için listeyi güncellemesi yapılmaktadır. Exxen tv yayın hayatına yeni başladığı için bedava hesap listesi oluşturamadık.

Exxen TV Premium Bedava Hesaplar

Exxen tv Premium bedava hesap listesi 2022 için bizi takipte kalabilirsiniz. Bedava exxen tv hesapları geldikçe sizinle paylaşacağım.

Exxen TV Ücretsiz Hesaplar

Exxen tv bedava hesap

Sizlerden Exxen tv bedava hesaplar için sizlerden çok fazla gelmektedir. Exxen tv yayın hayatına daha yeni başladığı için şu an için elimizde exxen tv bedava hesap 2022 listesi bulunmamaktadır. Exxen tv bedava hesap listesi çok yakında güncel olarak sitemizde yayınlanacaktır sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Turkcell TV Plus Nedir? Paketleri ve Fiyatları

Bedava Google Play Kodu (GÜNCEL KODLAR)

18 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu