Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet
A+
A-

Turkcell bedava internet konusunda kazanımları yüksek kampanyalar düzenleyen bir teknolojik iletişim operatör firmasıdır. 29 yıldan beri verdiği hizmetlerle her zaman zirvede kalmayı başarmıştır. %98.96’lık bir oranla geniş bir çekim alanına sahip olan Turkcell internet konusunda da ilkleri gerçekleştirmiştir. Türkiye’de ilk üç taşıyıcılı mobil internet teknolojisini 3G olarak da bildiğimiz bu teknolojinin alt yapısını oluşturmuş ve her şehirde kullanımı aktif hale getirmiştir. 3G teknolojisi interneti daha verimli kullanma olanağını sağlar.

Turkcell bedava internet kampanyaları, kendi web sitesinden takip ederseniz güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Belli periyotlarda siteyi gezerek bu kampanyaları takip etmeniz çok önemlidir çünkü kampanyalar kısa bir süre için kullanıma açılmış oluyor. İşinize yarayabilecek birkaç güncel kampanyadan bahsedelim.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet kazanma yolları ve 2020 yılındaki güncel kampanyalar hakkında sizlere bilgi vererek Turkcell bedava internet kazanma yollarını anlatmaya çalışacağım.

 • Turkcell Salla Kazan Uygulaması

Turkcell bedava internet veren uygulamalarına 2020 yılında da kaldığı yerden devam etmektedir. Turkcell’de herkesin bildiği ve severek kullandığı Salla Kazan uygulaması şirketin kuşkusuz en başarılı işlerinden birisi olmuştur. 19 Mayıs 2017’den bu yana kullanıma açılan uygulama ile bedava internet kazanımı sağlayabilirsiniz. 3 Ocak 2021’e kadar geçerli olan bu uygulama koşulsuz şartsız tüm müşterilere sunulan ücretsiz bir hizmettir. İster faturalı hatta sahip olun isterseniz de hazır kart kullanıcısı olun hiç fark etmez. Haftada bir kez yararlanabileceğiniz bu hizmetin kullanım hakkı her Cuma yenilenir ve bir sonraki haftanın Perşembe günü saat 23.50’ye kadar geçerli olur.

4.5G’ye uyumlu cihazınız ve sim kartınızla bu kampanyadan faydalanmanız mümkün. Bunların haricinde yapmanız gereken işlem çok kolaydır. Telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmektir. Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazınızla her cuma Turkcell Hesabım Salla Kazan yapabilirsiniz. Uygulamayı açıp telefonunuzu salladığınız takdirde uygulamanın size göndereceği hediye datanın aktivasyonu telefonunuza gelecek sms ile yapılmış olacaktır. O vakitten sonra hediye datanızı mesajda verilen süre dahilinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hediye datanızın kullanım kısıtını süre ya da miktar açısından aştığınızda kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız.

Hazır kart kullanıcıları Salla Kazan için özel bir avantaj vardır. 4.5G’ye uyumlu sim kartınıza yapacağınız 60 TL ve üzeri yüklemelerde Salla Kazan uygulamasında kullanabileceğiniz ek bir kullanım hakkı kazanabilmektesiniz. Salla Kazan uygulamasına ait internet hediyeleri günlük, haftalık ve aylık periyotlarda olup çeşitli miktarlarda olabilmektedir.

 • Turkcell Bedava İnternet Her Gole 100 MB

Turkcell her gole 100 MB ile 1 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra seçtiğiniz maçta çıkan her gole 100 BM hediye verilmektedir. Her hafta ücretsiz olarak tek maç seçimi yapabileceğiniz Her Gole 100 MB ek olarak katılım hakkı elde etmek için 3 tl vermeniz gerekmektedir. Eğer seçtiğiniz maçta hiç gol çıkmazsa bile 100 MB hediye.

 • Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet

Turkcell BIP kim 1 GB ister bilgi yarışmasına katılmak için hemen Bip keşfet kısmından Kim 1 GB İster kanalı takip etmeniz gerekmektedir. Bilginizi kullanarak bedava 1 GB kazanmak için 5 aşamadan oluşan ve her aşamada sorulan 3 soruya doğru cevap vererek ilerledikçe internet kazanırsınız.

 • Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet

İnternete bedava girmek için Turkcell Yaani arama motorunu kullanabilirsiniz. Her ay bedava 1 GB internet hakkı veren Yaani uygulamasını telefonunuzdan silmedikçe her ay geçerli 1 GB hakkı kazanırsınız. Ayrıca ilk defa Turkcell Yaani indirin ve en az 10 defa sorgulama yapan herkese ek 1 GB hediyesi verilecektir.

 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet

Turkcell hediye havuzu Turkcell’in sunduğu bütün bedava kampanya, yarışma ve çekişleri bulabileceğiniz uygulamalardan biridir. Hediye havuzu ayrıca kazanma ihtimalinin olduğu bütün yarışmalar bir aradan. İlk defa Turkcell hediye havuzuna giren herkese 1 GB bedava internet verilecektir. Turkcell hediye havuzunda her hafta kazanabileceğiniz bütün yarışma, çekiliş ve kampanyaları bir arada bulabilirsiniz.

 • Paycell ile Fatura Öde 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Paycell ile evden çıkmadan bütün faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Şimdi paycell uygulaması üzerinden ilk fatura ödemesine 1 GB ikinci fatura ödemesine ise 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca paycell ile faturalarını her ödediğiniz puan kazanabilir kazandığınız puanlarla da bedava internet paketi alabilirsiniz.

 • Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell GNC çatlat kampanyası 26 yaşından küçük gençlere yönelik uygulamalardan biridir. 8 GB kadar bedava internet veren GNC uygulmasını telefonunuza indirerek haftada 2 defa yumurtaları çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz.

GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.

 • Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell sürpriz nokta bedava internet kampanyasından yararlanmak için BIP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta kanalı takip etmeleri ve belirtilen konuma giderek hediye internetini alabilir. Turkcell sürpriz nokta kanalı takip etmeniz ve hediye GB almak için hemen sizde verilen görevi yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell BIP Yıldızları Bedava İnternet

Turkcell BIP kullan kampanayası ile sizde BIP yıldızı olabilirsiniz. BIP yıldızı olmak için bol bol bıp uygulaması üzerinden mesaj atabilir yada sevdikleriniz ile grup kurabilirsiniz. BIP yıldızları ile bol bol mesaj atanlar arasında bir çok kişiye bedava 2 GB bedava internet verilecektir. Kullanım yoğunluğuna ve atılan mesaj yoğunluğuna bağlı olarak en çok mesaj atanlar her ay bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dergilik uygulamasını cep telefonuna indiren ve ücretsiz olarak giriş yapan bütün Turkcell kullanıcıları 1 GB bedava internet kazanıyor. Dergilik hediye 1 GB internet kazanmak için uygulamayı indirip sadece ücretsiz giriş yapmanız yeterlidir. Dergilik uygulamasına üye olma zorunluluğu yoktur. Tek koşul uygulamayı telefona indirip uygulamaya giriş yapmaktır. Ayrıca 1 yıl içerisinde 1 defa bedava 1 GB kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Fizy Uygulaması

Turkcell Fizy uygulaması, hem Turkcell’lilere hem de diğer operatörlere sahip müşterilerin kullanımına açık fonksiyonel bir müzik uygulamasıdır. Çevrim dışı müzik dinleyebilme özelliği ve uygulamanın kendine ait bir internet kotasının olması kullanıcılar için oldukça avantajlı bir durumdur. Birçok albüme erişim sağlayabileceğiniz bu eşsiz müzik uygulamasıyla bedava internet de kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları ister faturalı olsun isterse faturasız bütün abonlere açıktır. Bazı kampanyalar belli dönemlerde abone alımına kapanabildiği için sizlere mümkün oldukça Turkcell hediye internet güncel listesini yayınlamaya çalışacağım.

Turkcell bedava internet paketleri için Salla kazan yada diğer kampanyalara katılmak için Dijital Operatör uygulamasını telefona indirip kullanmanız yeterlidir. Ayrıca Dijital Operatör içerisinde bulunan hediye havuzuna girerek kazanabileceğiniz hediyeleri görebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları için BIP uygulaması içerisinde buluna keşfet kısmınadan kampanya, çekiliş ve yarışmaları takip ederek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.