Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar; 1994 yılından bu yana ülkemizin en iyi GSM operatörü olarak hizmet veren, ülkemizin ilk GSM operatörü olma özelliğini Taşıyan Turkcell; 2021 yılında müşterilerine sunduğu cazip ve uygun fiyatlı kampanya ve tarifeleri ile her kesime hitap ediyor.

Turkcell’li gençler, 65 yaş üstü emekliler, çalışanlar ve kamu görevlileri; Turkcell’de kendilerine ve bütçelerine uygun tarife ve paketler sayesinde bütçelerini her daim gözetiyorlar.

Müşteriler, yalnızca bütçelerini korumakla kalmayıp, bir GSM operatörüne dair beklenti ve ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılayabiliyorlar.

Ülkemizin dışında Avrupa ülkelerinde de hizmet veren ve Avrupa’nın gözde GSM şirketi olan Turkcell; 2021 yılında uygulama, kampanya ve çekilişleri ile bedava dakika paketleri dağıtmaya devam ediyor.

Sizler de Turkcell bedava dakika veren uygulamaları akıllı telefonunuza indirerek, hem hattınıza dair pek çok işleminizi kısa sürede tamamlayabilir hem de hediye dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

2021 yılı için Turkcell bedava dakika kazanma yöntemlerini, en çok hediye konuşma paketi dağıtan uygulama, tarife ve kampanyaları kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Dakika Kazanma 2021

Müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlıca tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilmeleri için geliştirilen, Turkcell’in en temel uygulaması Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonuna yükleyen müşterileri birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Dijital Operatör uygulamasındaki kanallar, tüm kullanıcılara hediyeler dağıtıyor.

Uygulamadaki Salla Kazan kanalında ise oyunu oynayan müşterileri hediye konuşma paketlerinin yanı sıra Turkcell servis üyelikleri, hediye smsler, internet paketleri ve çok daha fazlası bekliyor.

Konuşma paketi kazandıran Salla Kazan oyununu oynamak için ilk olarak Dijital Operatör’ü Google Play ya da Apple Store üzerinden akıllı telefona indirmek gerekiyor.

Salla Kazan’da her hafta yenilenen hediyeler arasında günlük, haftalık ya da aylık konuşma paketleri de yer alıyor.

Öyleki aylık Turkcell içi 10 bin dakika, aylık her yöne 250 dakika, haftalık her yöne 500 dakika; Turkcell Salla Kazan tarafından dağıtılan konuşma paketleri arasında bulunuyor.

Turkcell Hediye Havuzu ile Hediye Dakika Kazanma 2021

Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının mutlaka yüklemeleri gereken Dijital Operatör uygulamasında müşteriler, TL yükleme, paket satın alma, mevcut faturayı görüntüleme ve kredi kartı ile ödeme vb. işlemleri yapabilmenin yanı sıra uygulamadaki kanallara abone olarak, hediyeler kazanabiliyorlar.

Hediye kazandıran kanallardan biri olan Hediye Havuzu’nda aboneler, 1000 dakika, internet paketi, sms paketi gibi pek çok hediye elde edebiliyorlar.

Kampanya kapsamında Hediye Havuzu’ndaki hediyeler; müşterilerin alışkanlıklarına, internet, sms ve dakika kullanımlarına göre yani kişiye özel olarak belirleniyor.

Kişi, kendisine özel hediyeleri kazanmak için kendisine özel hazırlanan hedefleri gerçekleştirmek zorunda kalıyor.

Örneğin, 1000 dakika konuşma paketi kazanmak için kişinin ne yapması gerektiği hediyenin karşısında yazıyor.

Yüklediğin Kadar Kazan ile Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar listesinin ilk sırasındaki Dijital Operatör uygulaması, turkcell.com.tr ya da Paycell üzerinden TL yükleyen tüm bireysel faturasız hat yani Hazır Kart kullanıcıları, 35 TL üstündeki tüm yüklemelerinde aynı miktarda hediye TL kazanıyorlar.

2021 yılında da güncel olan kampanya kapsamında hediye kazanılan TL; hediye dakika, sms ya da internet olarak kullanılabiliyor.

Son derece popüler olan bu kampanya kapsamında kazanılan TL’lerin sms, internet ya da konuşma paketi olarak kullanılabilmesi için 35 TL ya da üstündeki yüklemenin tek seferli yapılması gerekiyor.

Katılımcılar, ayda yalnızca bir sefer hediye TL kazanabiliyorlar.

BİP Dakika Kazanma 2021

Turkcell’in tıpkı Dijital Operatör uygulaması gibi en çok kullanıcı sayısına sahip olan bir diğer uygulaması olan BİP kullanıcıları da BİP uygulamasını indirip, uygulamadaki kanallara abone olduklarında pek çok hediye elde etme şansına kavuşuyorlar.

Öyle ki BİP uygulamasında hediye dakika, internet, BİP kullanımlarında geçerli hediyeler dağıtan birden çok kanal bulunuyor.

Örneğin; BİP Sürpriz Nokta kanalını takip eden, kanala abone olan, kanalda belirtilen lokasyonları ziyaret eden kişiler; BİP üzerinden dakika ya da internet paketi kazanabilecekleri gibi hediye servis üyelikleri de kazanabiliyorlar.

Sürpriz Nokta kanalı sayesinde aboneler; aylık maksimum 10’a kadar hediyenin sahibi olabiliyorlar.

BİP üzerinden dakika kazanmanın bir diğer yolu ise #senyapdiye kanalını takip ederek, kişiye özel olarak atanan görevleri yerine getirmek!

Bu kanal da tıpkı Sürpriz Nokta kanalı gibi kullanıcılarına hediye dakikalar ve farklı hediyeler armağan ediyor.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi ile Hediye Dakika Kazanma 2021

Turkcell’in hediyeler dağıtan, ücretli bilgi yarışmalarından biri olan Hediyeli Soru servisine tüm Turkcell kullanıcıları; haftalık sadece 7 TL gibi makul bir ücret ödeyerek abone olabiliyorlar.

Hediyeli Soru Servisi ile kullanıcılara haftalık 5 soru yöneltiliyor.

Kullanıcılar, her bir soruyu doğru yanıtladıklarında puan kazanıyorlar.

Kazandıkları puanları ile de istedikleri hediyeyi özgür bir şekilde seçebiliyorlar.

Müşterilerin seçebilecekleri hediyeler arasında bedava dakikaların yanı sıra internet paketleri ve sms paketleri de yer alıyor.

Üstelik servise üye olanlara bir hafta geçerli olan 1 GB internet paketi servis tarafından tek seferli olacak şekilde hediye ediliyor.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi ile Hediye Dakika Kazanma 2021

Abonelerine ücretsiz konuşma hediye eden Hediyeli Oyun Servisi; tüm abonelerinin hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de hediye kazanmasını sağlıyor.

Hediyeli Oyun servisindeki oyunları oynayan kişiler, hafta sonuna kadar topladıkları puanları bedava dakika olarak değerlendirebiliyorlar.

Kişiler, topladıkları puanlarla farklı hediyelerin de sahibi olabiliyorlar.

Aynı zamanda aboneler; 50 TL’ye varan indirim çekleri kazanabiliyorlar.

Hediyeli Oyun servisine üye olanlar, 1 hafta geçerli 1 GB internet hediyesi de elde ediyorlar.

Turkcell Konuş Kazan Tarifesi ile Bedava Dakika Kazanma 

Turkcell’in en çok ilgi gören tarifelerinden olan Konuş Kazan tarifesine kayıt olan kişiler; bedava dakika elde ediyor.

Tarifeye göre tüm üyeler, gün içerisinde konuştukları toplam dakika kadar ertesi gün bedava dakika kazanıyorlar.

Turkcell Oyun Klüp Servisi ile Bedava Dakika Kazanma 

Oyun oynadıkça kazandıran bir diğer servis olan Oyun Klüp servisi de tıpkı Hediyeli Oyun gibi abonelerine bedava dakika dağıtıyor.

Bu servisteki oyunları oynayan katılımcılar; hediye olarak günlük dört saat ücretsiz konuşma kazanıyorlar.

Aboneler, en güzel oyunları bu servis sayesinde oynayabiliyorlar.

Sizler de yararlandığınız Turkcell bedava dakika veren uygulamalarla ilgili görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.