DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
A+
A-

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Kaliteli internet hizmeti sunan Turkcell her geçen gün yeniliklerine yenilik ekliyor. Ev ya da iş yerlerinde kullanılabilen Turkcell Superbox; elektrik prizinin bulunduğu tüm yaşam alanlarında internete fiber hızında bağlanabilmenize olanak tanıyor.

Böylelikle yaşadığı şehirde fiber alt yapısı olmayan, bu yüzden de Turkcell Superonline hizmeti alamayan kişiler; Superbox ile hızlı ve kesintisiz bir internet hizmeti alabiliyorlar.

Taşınabilir şık tasarımı ile dikkat çeken Superbox; 4.5G sim kartlar ile çalışıyor ve her yere taşınabiliyor.

Yani ev, iş yeri, otel, yazlık vb. tüm yaşam alanlarınıza Superbox’ınızı götürebiliyor ve internete bağlanabiliyorsunuz.

2019 Ocak ayında piyasaya sürülen Turkcell Superbox; günümüzde şehirlere yakın köylerde bile kullanılıyor yani internete erişimin zayıf olduğu alanlarda bile çalışıyor.

Turkcell Superbox; Turkcell baz istasyonlarından sinyal alınabilen her yerde 20 mbps kadar internet hizmeti veriyor. Yani evlerinizden ya da işyerlerinizden internete bağlanabilmeniz için fiber internet altyapısının olması gerekmiyor. Üstelik Superbox ile 4.5G hızında internete bağlanabiliyorsunuz

Bu yıl daha da çok sayıda müşteri tarafından tercih edilen Superbox kullanımına dair müşteriler; Superbox müşteri hizmetleri numarasını çevirip, 7/24 online destek alabiliyorlar.

Yani internet hızları düştüğünde, modemle ilgili bir sıkıntı yaşadıklarında ya da internete giremediklerinde müşteri hizmetlerine bağlanarak, arıza bildiriminde bulunabiliyor ve sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturabiliyorlar.

Müşteriler, aynı zamanda aboneliklerine dair bilgi edinebildikleri gibi aboneliklerinin ne zaman sona ereceğini de müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebiliyorlar.

Kısacası Superbox müşterileri, müşteri temsilcisine bağlanıp, neredeyse her konuda abonelikleriyle ilgili ayrıntılı bilgi alabiliyorlar.

Bu yazımızda Turkcell Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerine dair sizleri bilgilendirmeye, konuyla ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya çalışacağız.

Superbox'a talep nisan ayının ilk haftasında iki kat arttı

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell müşterileri 532 numarasını çevirdiklerinde Superbox müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorlar.

Sabit hatlardan ya da diğer operatörlerden müşteri hizmetlerini aramak isteyen kişilerin ise 0532 532 00 00 numarasını çevirmeleri gerekiyor.

Bu numarayı arayıp da müşteri hizmetleri ile iletişime geçen kişiler, internetlerinin neden kesildiğine, sık sık koptuğuna, yavaş olduğuna veya internetlerinin bağlanmadığına dair bilgi edinebiliyor yani arıza bildiriminde bulunabiliyorlar.

Sorunun Superbox cihazından kaynaklı olup olmadığını da böylelikle öğrenebiliyorlar.

İnternet kesintisi yaşayan kişiler, müşteri temsilcisiyle konuştuktan sonra sorunlarını çözüme kavuşturup, daha hızlı bir internet erişimine sahip olabiliyorlar.

Ya da müşteriler, yeni bir üyelik başvurusunda bulunmak istediklerinde veya aboneliklerinin durumunu sorgulamak istediklerinde de müşteri hizmetlerini arayabiliyorlar.

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Superbox müşteri hizmetleri numarasını çeviren tüm müşterileri ya da yeni müşteri adaylarını telesekreter yani otomatik yönlendirme sesi karşılıyor.

Telesekreter, müşterinin yapmak istediği işleme göre onu bazı tuşlamalara yönlendiriyor.

İlk kez Superbox müşteri hizmetlerini arayan ya da yeni üye olan veya ilk kez üye olacak kişiler için tuşlamalar, karışık ve oldukça zaman alıcı olabiliyor.

Hatta kişiler, müşteri temsilcisine bağlanamadan bile aramayı sonlandırabiliyorlar.

Arıza bildirimi, şikayet, bilgi edinme vb. hangi amaçla olursa olsun müşteri temsilcisine direk bağlanmak için adım adım ne yapmanız gerektiğini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Superbox Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2023

  • İlk olarak müşteri hizmetleri numaralarından birini çevirin.
  • Ardından karşınıza telesekreter sesi çıktığında 2 numarasını tuşlayın.

Sadece 2 rakamını tuşlayarak, diğer yönlendirmeler arasında kaybolmadan ve zaman geçirmeden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Superbox Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma

  • 532 ya da 532 00 00 Müşteri Hizmetleri numaralarından birini çevirin.
  • Ardından telesekreter sizi karşılığında ilk olarak 1 rakamını tuşlayın.
  • Daha sonra da 6 rakamını tuşlayın.
  • Tuşlamaları yaparken en az birkaç saniye beklemeye de özen gösterin. Yani tuşlamaları aralıklı olarak yapmanız gerekiyor.

Müşteri temsilcisine yönlendirilmenizin direk bağlanacağınız anlamına da gelmediğini hatırlatmak istiyoruz.

Özellikle korona virüsün yayıldığı ve sağlığımızı tehdit ettiği şu günlerde pek çok Superbox müşterisi de işlemlerini evlerinden ve müşteri hizmetlerini arayarak, tamamlamak istiyorlar.

Yani Turkcell bayiliklerine gitmek yerine müşteri temsilcisinden yardım alıyorlar.

Bu yüzden de müşteri temsilcileri, gün içerisinde oldukça yoğun olabiliyor. Bu yüzden de müşteri temsilcisine bağlanmak için ortalama 15-20 dakika beklemeniz gerekebiliyor.

Günün ilerleyen gece saatlerinde ya da sabah herkesin uyuduğu saatlerde Superbox müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcisine daha kısa sürede bağlanabilmeniz mümkün!

Superbox Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Yapabileceğiniz İşlemler

Müşteri temsilcisine bağlanarak aboneliğinize dair her türlü konuda bilgi edinebilirsiniz.

Örneğin sözleşme bitiş tarihini öğrenebilirsiniz. Henüz Superbox aboneliğiniz yoksa abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aylık faturalarınızı da kredi kartı bilgilerinizle müşteri temsilcisine bağlanıp, ödeyebilirsiniz.

İnternet kesintisi, internetin yavaş çalışması, internetin hiç çalışmaması vb. her türlü arıza ve şikayet bildirimleriniz için de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Hatta mevcut kampanyalarla ilgili bilgi almak için de müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda Superbox müşteri hizmetleri numarası nedir? Superbox müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Turkcell Superbox müşterisiyseniz; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superbox Cayma Bedeli Öğrenme ve Sorgulama

Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Turkcell Mobil Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Google play store veya App store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.