Müşteri Hizmetleri

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Müşteri hizmetlerini kısa yoldan nasıl bağlanabiliriz gelin birlikte bakalım. Kurulduğu 1987 yılından bu yana müşteri ağını her geçen gün genişletmeyi başaran Finansbank, ülkemizin mevduat bankalarından biri olarak, hizmet vermeye devam ediyor.

2016 yılının Haziran ayında QNB gruba satılan ve QNB Finansbank adını alan banka; müşterilerine sunduğu cazip fırsatları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Müşterilerinin her daim yanında olan, onların sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmayı ilk önceliği olarak belirleyen QNB Finansbank müşterileri, 7/24 müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcilerine diledikleri her konuda danışabiliyor.

Müşteriler, vadeli ve vadesiz hesaplarına, banka ve kredi kartlarına, yatırım işlemlerine dair müşteri hizmetlerinden yardım ve bilgi alabiliyorlar.

Bu yazımızda Finansbank müşterilerinin sıklıkla merak ettiği sorulardan biri olan Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerine dair en çok merak edilenleri yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türkiye Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Banka müşterileri diledikleri zaman, gece ya da gündüz Finansbank müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisiyle iletişim kurabiliyorlar.

Böylelikle gündüz saatlerinde vakit bulamayıp, bankaya uğrayamadıkları için gerçekleştiremedikleri işlemlerin büyük çoğunluğunu müşteri temsilcisi aracılığıyla gerçekleştirebiliyorlar.

Özellikle korona virüs salgının milyonların hayatını tehdit etmeye devam ettiği şu günlerde müşteriler, bizzat bankalara gitmek yerine evde kalmayı ve işlemlerini evden gerçekleştirmeyi diliyorlar.

Sizler de 0850 222 0 900 şeklinde olan Finansbank müşteri hizmetleri numarasını günün herhangi bir saatinde, hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin arayabilir, müşteri temsilcisine merak ettiğiniz her konuda danışabilirsiniz.

Bankaların EFT Saatleri

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak, çoğu zaman oldukça uzun bir zaman alabiliyor. Özellikle bu günlerde müşterilerin müşteri hizmetlerini aramayı tercih etmesi, müşteri temsilcilerinin iş yükünü arttırıyor ve numaraların hiç olmadığı kadar meşgul olmasına neden oluyor.

Bu yüzden de müşteriler, diğer müşterilerin görüşmesi sonlanana dek dakikalarca beklemek zorunda kalabiliyor.

Müşteri hizmetlerine arayan kişiler, ilk olarak telesekreter ile karşılaşıyorlar. Telesekreter, müşterileri ihtiyaçları ve yapmak istedikleri işlem doğrultusunda bazı tuşlamalara yönlendiriyor.

Bu tuşlamalar, müşteri sık sık müşteri hizmetlerini aramıyorsa ya da ilk kez arıyorsa oldukça zaman alıcı olabiliyor.

Hatta müşterilerin kafası karışabiliyor ve müşteriler, konuşmayı gergin bir şekilde, işlemlerini halledemeden sonlandırabiliyorlar.

Zaten müşteri temsilcisine bağlanmak için yoğunluktan ötürü dakikalarca beklemek gerekebiliyor.

Aynı zamanda tuşlamalarla zaman geçirmek, müşterinin en az 20-30 dakika beklemesini de beraberinde getiriyor.

Tabiri caizse müşteriler, ne yapacaklarını bilmeden, rastgale tuşlamalar arasında kaybolabiliyor.

Şayet tuşlama aşamasını bir an önce geçmek ve müşteri temsilcisine yönlendirilmek istiyorsanız; QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemini deneyebilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır? sorusunu aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • İlk olarak akıllı telefonunuzdan 0850 222 0 900 numarasını çevirin.
 • Sesli komut ve yönlendirme sesi ile karşılaştığınızda ilk olarak 1’i tuşlayın.
 • Tekrar sesli komutu duyduğunuzda 5’i tuşlayın.
 • Son olarak 4’ü tuşlayın.

Yani sırasıyla 1-5-4 rakamlarını tuşlayarak,  Finansbank direk müşteri temsilcisi ile görüşme şansını elde edebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Yapabileceğiniz İşlemler

Müşteri hizmetleri kredi kartının çalınması, bankamatik ya da kredi kartının kaybolması, kartlarımızla bizim bilgimiz dışında internetten alışveriş yapılması vb. hallerde ilk olarak aramamız gereken yer olarak ön plana çıkıyor.

Yani yukarıdaki durumlarda bir an önce müşteri hizmetlerini aramamız, kartlarımızın son durumuna dair onları bilgilendirmemiz, bir an önce yeni kartımız gelene dek kartımızı kullanıma kapatmamız gerekiyor.

Aksi halde hırsızlık ve dolandırıcılığa maruz kalan müşteriler, yüklü miktarlarda zarar uğrayabiliyorlar.

Çalıntı, kayıp ve dolandırıcılık hallerinde bir dakika bile kaybetmeksizin müşteri hizmetlerini aramanızı öneriyoruz.

Finansbank Müşteri hizmetlerine bağlanarak, yapabileceğiniz diğer işlemleri aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

 • Kredi kartı şifre alma, şifre değişikliği vb. şifre işlemleri
 • Kredi kartı hesap kesim tarihi öğrenme, değiştirme, kredi kartı limit güncelleme ve limit arttırma vb. kredi kartınıza dair işlemler
 • Kredi başvurusunda bulunma, ek hesap açtırma, mevcut kredi taksit ödemesi gerçekleştirme vb. kredi ve ek hesap işlemleri
 • EFT, havale vb. para transferi işlemleri
 • Telefon, televizyon, doğalgaz, su vb. aboneliklere dair fatura ödeme işlemleri
 • MTV ödeme vb. vergi ve ceza ödeme işlemleri
 • Döviz alım ve satımı vb. yatırım işlemleri
 • Vadeli hesap, altın hesabı açtırma vb. yatırım işlemleri

***Kurumsal müşteriler, Müşteri Hizmetlerini arayarak, yukarıdakilere ek olarak POS işlemleri, çek ve senet işlemleri, para ayırtma talepleri, kanal ve işlem yetkileri, bloke çözüm talepleri vb. birçok konuda müşteri temsilcisine danışabiliyor ve yardım alabiliyorlar.

Kurumsal müşterilerin de tıpkı bireysel müşteriler gibi 0850 222 0 900 numarasını çevirmeleri gerekiyor.

Bu yazımızda QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanmanın kısa yolu nedir? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de QNB Finansbank bireysel ya da kurumsal müşterisiyseniz; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Kredi Puanı Düşük Olanlara Hemen Kredi Veren Bankalar

 

Finansbank Cumartesi Günleri Açık mı?

Hayır.

Finansbank Açılış Saati Kaçtır?

09:00 banka açılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu