Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
10.05.2023 23:54
1.366
A+
A-

Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ; İnternet hızında bir numara olan servislerden biri de Superonline dir. Ülkemizin en büyük fiber internet servis sağlayıcılarından biri olan, 2004 yılında kurulan Superonline, bir Turkcell grup şirketi olarak, kurulduğu günden bu yana kesintisiz hizmet sunuyor.

Ülkemizi fiber internet ile tanıştıran Superonline, sunduğu bireysel ve kurumsal internet hizmeti ile müşterilerin hızlı bir şekilde ve yüksek kalitede internete bağlanabilmelerine olanak tanıyor.

Ülkemizde fiber internet çağının başlamasına öncülük eden, üstelik fiber interneti ülkemize diğer Avrupa ülkeleri ile aynı zamanda getiren bu öncü şirket; günümüzde ışık hızında fiber internet hizmetinin yanı sıra TV+ hizmeti de sunuyor.

Superonline aboneleri TV+ ile gişe rekortmeni filmleri, en popüler dizileri, en eğlenceli animasyonları, en heyecanlı maçları ve çok daha fazlasını evlerindeki televizyonlarda, tabletlerinde veya akıllı telefonlarında diledikleri zaman izleyebiliyor, yabancı TV kanallarına TV+ ile ulaşabiliyorlar.

Kısacası Superonline; bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerine internet, evde internet(kablolu, kablosuz) ve TV+ başta olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyor.

Superonline müşterileri aboneliklerine dair her konuda bilgi almak, herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında bu soruna dair yetkili kişileri bilgilendirmek adına Superonline müşteri hizmetlerini de ihtiyaç halinde yani 7/24 arayabiliyorlar.

Ancak müşteri hizmetleri numarasını aradıklarında direk olarak müşteri temsilcisine bağlanamıyorlar.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için bazı tuşlamaları sırasıyla yapmaları gerekiyor.

Bu yazımızda Turkcell Superonline müşterileri için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yöntemleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Üyeliklerine, aldıkları TV+ ya da fiber internet hizmetine dair herhangi bir teknik sorun ile karşılaşan ya da bilgi edinmek isteyen tüm bireysel ya da kurumsal müşterilerin 0850 222 0 222 şeklinde olan müşteri hizmetleri numarasını çevirmeleri gerekiyor.

Bu numara akıllı telefonlardan aranabileceği gibi sabit hatlardan da aranabiliyor.

Müşteriler; abonelikleriyle, internet ve TV+ plus kullanımlarıyla ilgili müşteri temsilcisinden ayrıntılı bilgi alabilecekleri gibi yeni üyelik başvurusunda da bulunabiliyorlar.

Aynı zamanda fatura ödeme işlemlerini de kredi kartı bilgilerini kullanarak, müşteri temsilcisinin yardımıyla gerçekleştirebiliyorlar.

Superonline müşteri hizmetleri, gece ve gündüz fark etmeden yani 7/24 hizmet veriyor.

Bununla birlikte müşteriler, belirli bir ücret karşılığında müşteri hizmetlerini arayabiliyorlar. Ödenmesi gereken ücret, kişinin telefon faturasına yansıtılıyor ve kullanılan operatöre göre de değişiklik gösterebiliyor.

Yurtdışı müşterilerin ise Superonline müşteri hizmetlerine bağlanabilmeleri için +90 850 222 0 222 telefon numarasını aramaları gerekiyor.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Superonline müşterileri Müşteri Hizmetleri numarasını çevirdiklerinde kendilerine telesekreter yani otomatik yönlendirme sesi tarafından birtakım sorular yöneltiliyor.

Müşterilerin yapmak istedikleri ya da bilgi edinmeyi diledikleri işlem doğrultusunda tuşlama yapmaları gerekiyor.

Yani kişiler, müşteri temsilcisine direk bağlanmaları gerekmeden bazı işlemleri tuşlamalar ile kendi başlarına da yapabiliyorlar.

Tuşlamalarla vakit geçirmek istemeyen direk müşteri temsilcisinden bilgi almak isteyen kişilerin ise direk bağlantı kurmak için adım adım ne yapmaları gerektiğini ise kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz.

Superonline Fiber Süper Paket

Superonline Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2023

 • İlk olarak 0850 222 0 222 şeklinde olan müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayın.
 • Ardından telesekreter sizi karşılığında 1 rakamını tuşlayın.
 • Daha sonra üyeliğinize dair hizmet numaranızı girin.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

 • Müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonra telesekreter sesini duyduğunuzda öncelikle 1 rakamını tuşlayın.
 • Sonra 6 rakamını tuşlayın.

Yani sırasıyla 1-6 rakamlarını tuşlamanız gerekiyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 • Müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten ve telesekreter sesini duyduktan sonra direk 6 rakamını tuşlayın.

Yukarıdaki 3 farklı yöntemden birini denediğiniz takdirde direk olarak müşteri temsilcisine yönlendiriliyorsunuz.

Ancak bu müşteri temsilcisine hemen bağlanabileceğiniz anlamına da gelmiyor.

Şayet müşteri temsilcisi, diğer müşteriler ile görüşüyorsa ortalama 10-20 dakika arası diğer görüşmelerin sonlanması için beklemeniz gerekebiliyor.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ya da sabah erken saatlerde Superonline müşteri hizmetleri numarasını arayarak, bekleme sürenizi kısaltabilmeniz mümkün!

Turkcell Numara Taşıma Tarifeleri ve Kampanyaları Faturalı Faturasız

Superonline Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Yapabileceğiniz İşlemler

Aboneliğinize dair herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda örneğin evde fiber internet hizmeti almanıza rağmen internetinizde bağlanma sorunu baş gösterdiğinde ve arıza kaydı bırakmak istediğinizde veya mevcut aboneliğinizin taahhüt başlangıç ve bitiş tarihine dair bilgi edinmek istediğinizde Superonline müşteri hizmetleri numarasını çevirebilirsiniz.

Aylık ödemelerinizi de müşteri temsilcisine bağlanıp, kredi kartı bilgileriniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz Superonline aboneliğiniz yoksa bulunduğunuz bölgede fiber internet altyapısının bulunup bulunmadığına, abone olup olamayacağınıza dair bilgi edinebilir, abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Superonline müşteri temsilcisine bağlanarak, gerçekleştirebileceğiniz işlemleri kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Superonline aboneliğine dair bilgi edinme
 • Superonline abonelik bitiş tarihi öğrenme
 • Superonline yeni abonelik başvurusunda bulunma
 • Arıza kaydı bırakma
 • TV+ hizmeti ile ilgili sorunları bildirme
 • Superonline şifre değiştirme ve yeni şifre oluşturma
 • İnternet ve bağlantı sorunlarını bildirme
 • Kredi kartı ile Superonline fiber internet ve TV+ aylık faturalarını ödeme
 • Diğer bireysel aboneliğinize dair işlemler
 • Kurumsal aboneliklere dair işlem yapma ve bilgi edinme
 • Superonline kampanyalarına ve paketlerine dair bilgi edinme

Kısacası aldığınız hizmetlere dair aklınıza gelebilecek her konuda müşteri temsilcisinden online yani canlı destek alabilirsiniz.

Superonline arıza bildirim, yeni şifre oluşturma, taahhüt sorgulama ve diğer işlemleri kendiniz de https://www.superonline.net/ linkini tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcut Superonline kampanyalarına dair ayrıntılı bilgi edinmek adına https://www.superonline.net/kampanyalar linkini tıklayabilir, üye olabileceğiniz paketleri ve paket içeriklerini görüntüleyebilirsiniz.

Her türlü soru/şikayet/öneri ve teşekkürlerinizi yetkililere https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim linkini tıklayıp, iletişim formunu doldurarak da iletebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, Superonline sorun giderme için neler yapabileceğinize değinmeye çalıştık.

Sizler de Superonline bireysel ya da kurumsal müşterisiyseniz; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superbox Cayma Bedeli Öğrenme ve Sorgulama

Superonline Taahhütsüz Yalın ADSL Paketi Kaç TL?

Paket ücreti 194 TL.

Superonline Taahhütsüz Yalın ADSL Paketi Kotası Ne Kadar?

Limitsizdir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.